Komentowana treść: netprinter.device 1.11
[#1] Re: netprinter.device 1.11
Ktoś z szanownych użytkowników Amigi sprawdził działanie na sieciówce w drukarce tego sterownika. Ja niestety jak na razie mam tylko automatyczny przełącznik drukarek.
[#2] Re: netprinter.device 1.11
"Obsługi on tryby RAW oraz LPR oraz posiada rozbudowany program ustawień."

Nie wiedziałem, że drukarki mogą pracować w trybie Ligi Polskich Rodzin (LPR). ;) Tej drugiej partii (RAW) to nie znam. To jest lewica, prawica czy centrum? ;)
[#3] Re: netprinter.device 1.11

@MDW, post #2

Oj, bo przybanuję za offtopicowanie... cool
[#4] Re: netprinter.device 1.11

@Grzegorz Kraszewski, post #3

No dobra, przepraszam. :P Ale "LPT" mi się z drukarką kojarzy, a "LPR" nie :)
[#5] Re: netprinter.device 1.11

@MDW, post #4

Zalecam lekturę.
[#6] Re: netprinter.device 1.11

@Grzegorz Kraszewski, post #5

No i wszystko stało się jasne. I nawet sobie na temat pogadaliśmy. :) Dzięki za linka. Faktycznie LPR to nie tylko to co myślałem. ;)
[#7] Re: netprinter.device 1.11
Przydałby się jakiś mały opis jak go używać.
[#8] Re: netprinter.device 1.11

@Olek, post #7

Tez sie dolanczam do prosby. A moze ktos tego juz uzywa i podzieli sie z nami doswiadczeniami?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem