Komentowana treść: Frying Pan 1.3.0
[#1] Re: Frying Pan 1.3.0
Dzięki, Tomek.
[#2] Re: Frying Pan 1.3.0

@deez, post #1

smacznego ;)
[#3] Re: Frying Pan 1.3.0

@Error, post #2

Pięknie jest. A co w dalszej kolejności będziesz poprawiać w FP?
[#4] Re: Frying Pan 1.3.0
Dzieki Error! Pozdrowienia do Krakowa, lub gdzieś tam obok! :D OK
[#5] Re: Frying Pan 1.3.0

@Error, post #2

Trochę cię za szybko pochwaliłem bo u mnie jakoś żadna z wersji 1.3 i ze stycznia i z lutego nie nagrywa (znaczy się nagrywanie idzie i plyta jest zapisana ale już jej nie idzie odtworzyć nawet na PC). Wracam do wersji 0.41
ps. A poza tym to przynajmniej wersja 0.41 jest po polsku

Ostatnia edycja: 15.02.08 18:14:57
[#6] Re: Frying Pan 1.3.0

@Arbuz, post #5

Arbuz,

choc mowie to ludziom co release (bo zawsze sie znajdzie ktos komu program troche nawala ;) ) -- ja mam dzialajacy adres email i na takie sprawy zawsze odpisuje (o tym ze masz problem powiadomil mnie Szymon Tomzik - dzieki!)

wyslij mi prosze, jesli masz jeszcze 'zwalone' plytki z palenia 1.3, pierwszy 1MB danych (chyba ze paliles bardzo duza ilosc plikow - wowczas bylbym wdzieczny za pierwszych 30MB) - albo na FTP (podam Ci mailem, tylko prosze, odezwij sie - nie znam adresu) albo po prostu na poczte (taki kawalek powinien sie ladnie skompresowac).

dzieki,
tomek.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem