Komentowana treść: diskimage.device teraz także dla AmigaOS 3.x
[#1] Re: diskimage.device teraz także dla AmigaOS 3.x
ja z tego korzystam juz od dluzszego czasu i jestem zadowolony, prawdopodobnie mam starsza wersje :)
[#2] Re: diskimage.device teraz także dla AmigaOS 3.x

@temp, post #1

It is not to be confused with Thore Boeckelmann's diskimage.device, since it is a from scratch development and not based on it in any way, so don't even bother trying to use his GUI together with this device since it won't work (they are incompatible in this way). The same mountlists can however be used for both
devices.


Nie możesz mieć starszej wersji. Chyba, że byłeś testerem.
[#3] Re: diskimage.device teraz także dla AmigaOS 3.x
Jest coś podobnego dla "mosistowskiego" systemu? ;)
[#4] Re: diskimage.device teraz także dla AmigaOS 3.x
Ciekawe czy to załatwiłoby problem Settlers 2... Gra ta bez cdromu (nie chodzi o płytę z grą tylko o samą obecność napędu w systemie) obecnego w MacOSie nie chce wystartować (sprawdzane). Ja niestety nie posiadam cdromu w klasyku, tak więc sobie nie pogram... Chyba że to coś byłoby w stanie skutecznie oszukać Maca i wmówić mu że cdrom jednak jest ;).
[#5] Re: diskimage.device teraz także dla AmigaOS 3.x

@Malin, post #4

Ale pod MacOS Classic (także wersji pod 68k więc chyba do 8.x włącznie) były różne programy do "mountowania" virtualnych płyt CD. Nie pamiętam już tytułów (bo MacOS używałem lata temu) ale na pewno były takie programy przynajmniej 2.
[#6] Re: diskimage.device teraz także dla AmigaOS 3.x

@MDW, post #5

diskcopy - systemowy
[#7] Re: diskimage.device teraz także dla AmigaOS 3.x

@rzookol, post #6

Jak to mówią - najciemniej pod latarnią. :)
[#8] Re: diskimage.device teraz także dla AmigaOS 3.x

@mailman, post #2

testerem? to mial byc zart?

ja mam diskimage.device 37.7 z 3.2.2006
bylo to razem z pakietem diskimage lub dimage (czy jakos tak), ktory sciagnalem z Aminetu jakies 2 miesiace temu (nie pamietam dokladnie).

Wiem co mam.
A dlaczego twierdzisz, ze "NIE MOGE MIEC STARSZEJ WERSJI"???
[#9] Re: diskimage.device teraz także dla AmigaOS 3.x

@temp, post #8

Korzystasz z wersji innego człowieka. Wkleiłem Ci fragment z dokumentacji tego narzędzia, o którym jest wiadomość, lecz jak widzę nawet się nie pofatygowałeś przeczytać albo nadal nie wiesz o co chodzi. :)
[#10] Re: diskimage.device teraz także dla AmigaOS 3.x

@mailman, post #9

No troche sie wytlumaczyles... ;)
co nie zmienia faktu, ze korzystam z DISKIMAGE.DEVICE juz od dluzszego czasu i robie dokladnie to, co umozliwia diskimage.device w wersji 52.32 pomimo, ze ktos inny go napisal (ale co za zbieznosc nazw )

(nadal nie przeczytalem tego fragmentu po angielsku... bo ja ciagle nawiazuje do njusa)
[#11] Re: diskimage.device teraz także dla AmigaOS 3.x

@temp, post #10

(nadal nie przeczytalem tego fragmentu po angielsku... bo ja ciagle nawiazuje do njusa)

Nie nawiązujesz do wiadomości, bo w niej mowa o programie Frederika Wilkstroma, a nie Thora Boeckelmanna.

Na Aminecie jest już wersja 52.4, która obsługuje następujące formaty: adf, adz, bin, d64, dms, hdf, img, ipf, iso, mdf, nrg, toast, uif.
[#12] Re: diskimage.device teraz także dla AmigaOS 3.x

@Malin, post #4

Mi Settlers II działało bez CD. Musiałem tylko przy starcie wyłączyć extensiony.
[#13] Re: diskimage.device teraz także dla AmigaOS 3.x
Dostępna jest wersja 52.6.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem