Komentowana treść: Standard polskich znaków
[#1] Re: Standard polskich znaków
Tez pozdrawiamy :) (przynajmniej ja pozdrawiam:))
[#2] Re: Standard polskich znaków
To ładny gest ;)
[#3] Re: Standard polskich znaków

@Hubez, post #2

A i ja pozdrawiam. Ważna postać. Ze sterowników nigdy nie korzystałem, bo drukarki się nie dorobiłem, ale pamiętam, że obrady okrągłego stołu w sprawie standardu polskich znaków były jakimś wydarzeniem.
[#4] Re: Standard polskich znaków

@Leander, post #3

polecam HP laserjet 5L albo lepiej 6L za 40 zł , działa idealnie

Ostatnia edycja: 22.02.08 22:43:50
[#5] Re: Standard polskich znaków

@rzookol, post #4

Jakbyś mi jeszcze polecił jakiś sposób na zwiększenie metrażu przy tym samym czynszu... :). Niby mała rzecz, taka drukarka, ale jakoś mam badziewia w pokoju. A ponadto - w pracy drukuję, jeśli trzeba ;)
[#6] Re: Standard polskich znaków
Dziękować i pozdrawiać :)
[#7] Re: Standard polskich znaków

@Hellena, post #6

Fonty i drivery ks. jana Pikula swego czasu królowały na polskich pięćsetkach. Zamieszczenie ich na PPA to miły gest, choć z pewnością nie szykuje się powrót ich panowania.

Pozdrawiamy :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem