Komentowana treść: Mediator 1200 TX
[#1] Re: Mediator 1200 TX
Mamy nowe produkty na 2008 rok :) :P

Ostatnia edycja: 22.02.08 23:04:54
[#2] Re: Mediator 1200 TX

@Hubez, post #1

Oby nie ostatni ;)



Benedykt.
[#3] Re: Mediator 1200 TX
Mam starego Medka, przed SX, nie najstarszego ale 4 sloty. Ciekaw jestem czy taka opcja wymiany także bedzie, oraz zdecydowanie ważniejsze pytanie nr 2: zaanonsowane przyspieszenie operacji kart graficznych i nowy firmware ma może związek z obsługą DMA taką, aby sterowniki AmigaOS4 zaczeły działać?
[#4] Re: Mediator 1200 TX

@Skotos, post #3

Brawo ! W nastepnym miesiacu mialem kupic medka dla A1200 :) a tu taka niespodziewanka
[#5] Re: Mediator 1200 TX

@PrzemasIII, post #4

ja proponuje firmie elbox zeby np dla tych co zarabiaja 4000 euro za granica dali ceny 1000 euro za sprzet,na pewno kupia bo przeciez my za taki przelicznik kupujemy wiec nie widze w tym nic zlego jesli jakis sprzet bedzie kosztowal 1000 euro.
[#6] Re: Mediator 1200 TX
Niesamowite. Czy to się nigdy nie skończy? :) To fajnie, że wychodzi
ale dziwię się, że są na to jeszcze klienci. Oczywiście rozumiem co to
jest hobby i nawet to podziwiam. Jednak dziwi mnie to, że jest jeszcze
tyle ludzi żeby coś takiego się opłacało robić. W końću Elbox dla
chawały tego nie robi. Naprawdę niesamowite...
[#7] Re: Mediator 1200 TX

@SzaryWilk, post #5

Dokladnie, ceny to maja Europejskie. Aby kupic plyte wyposazana JEDYNIE w sloty PCI musze wybulic 900 zl. Aby kupic plyte glowna Abita pod Phenoma z obsluga pamieci ddr2 1066 i slotem PCIex16 musze wybulic 285 zl ! Wiem ze musza nadrabic brak klientow cenami, ale gdyby je obnizyli to mieliby ich wiecej a sprzet bylby jeszcze tanszy bo produkowany w wiekszej ilosci.
[#8] Re: Mediator 1200 TX

@PrzemasIII, post #7

Wiem ze musza nadrabic brak klientow cenami, ale gdyby je obnizyli to mieliby ich wiecej a sprzet bylby jeszcze tanszy bo produkowany w wiekszej ilosci.

Nie sądzę, że po obniżeniu cen mieliby więcej klientów. W tej chwili AmigaClassic to już nie sprawa ceny. Czy te sloty kosztują 900 zł czy 450 zł to i tak nie kupi ich ktoś kto nie chce kupić. No a jak ktoś chce i jest gotowy wywalić 450 zł to i 900 zł wywali. Tylko trochę później. :) Amigowy rynek nie kieruje się prawami typowego rynku. Elbox o tym wie lepiej niż ktokolwiek inny. :)

Mnie na przykład nie interesuje AmigaClassic pod jakąkolwiek postacią więc nawet gdyby te sloty kosztowały 60 zł to bym ich nie kupił (chociaż miałbym w co je wsadzić, bo mam jeszcze: A1200, 64MB RAM, BlizzardPPC, BVision, CDRW, E/Box, FastATA, Mroocheck, FlickerFixer). Po prostu mnie to przestało bawić odkąd dotknąłem Pegasos-a i MorphOS-a.
[#9] Re: Mediator 1200 TX

@PrzemasIII, post #7

Nie ma to jak AmiEkokomia.
[#10] Re: Mediator 1200 TX

@MinisterQ, post #9

gdyby w zeszlym wieku elbox poszedl na ilosc i obnizyl ceny do rozsadnego poziomu to pewnie kazdy amigowiec mialby mediatora w obudowie ebox wraz z kompletem pozostalego hardware'u tej firmy. a tak zwykla chinska blacha z ladnie wycietym otworem kosztowala majatek, ze o innych pozaklejanych interfejsach nie wspomne.
[#11] Re: Mediator 1200 TX

@MDW, post #8

64MB RAM - to cienko, ledwo OS4 odpalisz ;)
[#12] Re: Mediator 1200 TX

@PrzemasIII, post #7

nikt nie przymusza.
[#13] Re: Mediator 1200 TX

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #11

64MB RAM - to cienko, ledwo OS4 odpalisz ;)

Hehehe, racja. :) Ja tego nie rozwijałem od czasu porzucenia Amigi Classic. Nie chwalę się tym tylko mówię, że coś takiego u mnie jeszcze gdzieś stoi. :) Jakbym używał to pewnie bym RAMu dokupił. Chociaż sam nie wiem po co mi byłby ten RAM na Classicu. :)
[#14] Re: Mediator 1200 TX
Ja myśle że za rok albo 2 a może więcej duszenie kupki Elbox wyskoczy z mediatorem w wersji "GT".Na ktorym będzie slot "AGP" moze razy 2 albo uwaga x4 waał ale będzie jazda i zintegrowane 2 porty "USB" ver.1.1 waał OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem