Komentowana treść: AmiParty 2008
[#31] Re: AmiParty 2008

@Hugen, post #30


rzookol - czołowy mosista w kraju i prawa ręka dowódcy frontu antyaos4 , jaki środek transportu obierasz?


Nie wiesz? Latającego konia lub motyla!
[#32] Re: AmiParty 2008

@Hugen, post #30

ale ja jestem prawdziwym fascynatem os4, mylisz mnie z kims

jak Bóg pozwoli to wezme swoją skodę - weterana szos

[#33] Re: AmiParty 2008

@rzookol, post #32

No, do Zeusa trza modlić się!
[#34] Re: AmiParty 2008

@Hugen, post #26

Jak się uda to i ja się w końcu wybiorę, a jeśli się wybiorę to własnym transportem i nie jest to skrzydlaty koń, bo ten pod biurkiem parkuje...
[#35] Re: AmiParty 2008
o ^^, jak fajnie, Chełm śliczne miasto a z Lublina mam blisko. Może nie wrosłem korzeniami w społeczność amigową, no ale przydało by się chociaż jakieś pędy zapuszczać : )

Wziął bym ze sobą swojego klasyka, pomoglibyście mi ustawić system, patche, dodatki, LAN, pokazali parę trików : )

Po co mam sie sam męczyć z rozgryzaniem softu jak mogę skorzystać z waszego doświadczenia : )

Btw, rzokol, ile masz jeszcze wolnych miejsc w tej skodzie? dorzuciłbym się do paliwa, jeśli byś moją amigę (i mnie) zabrał do Chełma : )
[#36] Re: AmiParty 2008
Wyrusza ktoś może z okolic Warszawy?
[#37] Re: AmiParty 2008

@Bagheera, post #35

bede wiedzaial wszystko na okolo tydzien przed imprezą, teraz nie ma co gdybac
[#38] Re: AmiParty 2008

@Kokos, post #36

Wyrusza ktoś może z okolic Warszawy?

Prawdopodobnie ja. Co prawda Białystok to może nie do końca okolice Warszawy, ale jadę przez Warszawę tak czy inaczej.
[#39] Re: AmiParty 2008

@Grzegorz Kraszewski, post #38

Jedziesz samochodzikiem? Będziesz też też wracać przez warszawkę? Będzie wolne miejsce? Mordujesz, gwałcisz i porzucasz samotnych studentów w lesie?
[#40] Re: AmiParty 2008

@Kokos, post #39

Jedziesz samochodzikiem?

Nie, pociągiem. Zwykle jakimś w nocy. Zwykle jest w nim wolne miejsce i to niejedno. Na pozostałe pytania dyplomatycznie nie odpowiem. :D
[#41] Re: AmiParty 2008

@Grzegorz Kraszewski, post #40

Hmm.. :] To jeśli będziesz już wiedział którym konkretnie będziesz jechać to daj znać. Może i mi się uda.
[#42] Re: AmiParty 2008

@Kokos, post #39


(...) Mordujesz, gwałcisz i porzucasz samotnych studentów w lesie?


To było dobre! I jakie prawdziwe, no może poza tym lasem...
[#43] Re: AmiParty 2008
Serdecznie zapraszamy zarówno stałych bywalców jak i osoby które mają zamiar przybyć po raz pierwszy. OK

Damy czadu super cool (Kraszan pozwoliłem sobie wypożyczyć twoją ulubioną emotikonkę, mam nadzieję że nie masz nic przeciwko ;) )
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem