Komentowana treść: MiniMig z ACube - galeria
[#1] Re: MiniMig z ACube - galeria
Malenstwo... :)
[#2] Re: MiniMig z ACube - galeria
naprawde male :) Czy jest jakas obudowa ??
[#3] Re: MiniMig z ACube - galeria

@PrzemasIII, post #2

Jasne, jest tyle obudów, ilu będzie właścicieli.

Pomysł z pudełkiem po butach czy innym towarze został wykorzystany do obudowania Efiki, zobaczymy co nowego wymyślą miniMigowcy ;)
[#4] Re: MiniMig z ACube - galeria

@tygrys, post #3

ja bym probowal to wciznac w jakies lepsze ,ladniejsze biale pudelko od plyt dvd
[#5] Re: MiniMig z ACube - galeria

@DRACOX, post #4

Ja bym wlozyl do joysticka. Nalezy znalezc tylko taki z wielka podstawka ;)
[#6] Re: MiniMig z ACube - galeria

@Andrzej Drozd, post #5

mam taki jeden albo i trzy :) -----> "QuickJoy V"
[#7] Re: MiniMig z ACube - galeria

@DRACOX, post #4

Pudełka po grach z psx-a są wysokie, a na powierzchnie takie same jak pudełka DVD :)
[#8] Re: MiniMig z ACube - galeria

@PrzemasIII, post #2

sa do nano-ITX (12x12)
[#9] Re: MiniMig z ACube - galeria

@DRACOX, post #6

Przypadkiem mam takiego Quickjoya, ale niesprawny i raczej połamany :) Jakby kto chciał to mogę sprzedać.
[#10] Re: MiniMig z ACube - galeria

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #8

gdzie mozna je zdobyc ?

trudno zamontowac to w takiej obudowie ?
[#11] Re: MiniMig z ACube - galeria
Jak kalkulator prawie! ;) Nieźle! :)
[#12] Re: MiniMig z ACube - galeria

@dzordan, post #10

przykladowo [url=]http://www.1klik.pl/sklep/Obudowy_komputerowe_mini_nano_ITX_piko_BTX/c788/]LINK[/url]

mysle ze nie trudno ;]
[#13] Re: MiniMig z ACube - galeria

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #12

obudowa drozsza od sprzetu hehe. tym niemniej wyglada na to, ze acube to w tej chwili jedyna amigowa firma, ktora dotrzymuje obietnic.
[#14] Re: MiniMig z ACube - galeria

@hakonwpz, post #13

a gdzie tam wyjatkowe te sa tansze.
[#15] Re: MiniMig z ACube - galeria
Kurczaki, bardzo fajne to-to.. Korci, ale drogie..

Swoją drogą widać, że jednak nie ma takiej kompatybilności jaką zakładano: http://www.loriano.pwp.blueyonder.co.uk/what_works.htm
[#16] Re: MiniMig z ACube - galeria

@Kokos, post #15

Kilka fajnych gier nie działa... Może autor to poprawi w następnych wersjach (o ile będą).
[#17] Re: MiniMig z ACube - galeria

@Malin, post #16

Zdaje się, że cały firmware dla Spartana ładowany jest z karty flash, więc ew. update powinien sprowadzić się tylko do podmiany tego jednego pliku na ew. nowszą wersję
[#18] Re: MiniMig z ACube - galeria
Jak już wypuścili zmontowany cały minimig to już swojego raczej nie będę składał. Drogie części trudno dostępne u nas. Więc poczekam jak uzbieram kase to sobie zakupię może jak promocję zrobią.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem