Komentowana treść: Sławomir Mrozek - wywiad
[#1] Re: Sławomir Mrozek - wywiad
Brawo po raz kolejny ! OK
[#2] Re: Sławomir Mrozek - wywiad
No to czytamy ;)
[#3] Re: Sławomir Mrozek - wywiad
Cholera, nie zauważyłem że kropki nie ma i mnie zamurowało :)
[#4] Re: Sławomir Mrozek - wywiad
Bravo :)
a jaki jest adres stronki Slawomira ?
[#5] Re: Sławomir Mrozek - wywiad

@Hellena, post #4

Czesc , nie mam jeszcze stronki , wlasnie postanowilsmy z Tomkiem zrobic , domena juz jest www.worldsoftware.pl.
Jak tylko z czasem bedzie lepiej to ruszymy z tym projektem ,bo jest troche tego materialu mam na dyskach , muzyki i grafiki , wiec zobaczymy jak to wyjdzie , wiec zapraszam.

Pozdro Savo
OK
[#6] Re: Sławomir Mrozek - wywiad

@savo (world software), post #5

To fantastyczne ze po tylu latach udalo sie w końcu przeprowadzic wywiad z osoba odpowiedzialna za muzyke, we wszystkich najwiekszych dzielach World Software.
Uwazam, ze muzyka do gier, ktora komponowal - Savo. Zawsze potegowala klimat i atmosfere (jak we Franko i Doman)
Niezaprzeczalnie trzeba przyznac ze gosc ma Talent.

Pomysl ze strona Restro - jest Doskonaly
osobiscie jak tylko bedzie potrzeba to chetnie pomoge ...

W koncu Wychowalem sie na Waszych Grach a tworczosc Sławka podziwiam najbardziej

Dziekuje za Gry ktore przyniosly w tamtym okresie tyle radosci,
az sie lezka w oku kreci.

Pozdrawiam serdecznie
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem