Komentowana treść: AROS ma przeglądarkę
[#1] Re: AROS ma przeglądarkę
OKStrony ładują się szybko,lecz ich przewijanie...Ale nie ma co wymagać od tak wczesnej wersji.Szkoda tylko że nie można wpisywać adresów.
[#2] Re: AROS ma przeglądarkę

@piteq, post #1

Może jakiś szocik z wczytaną stroną PPA? :D
[#3] Re: AROS ma przeglądarkę
Panowie, przepraszam za określenie ale: Zajebiście!! Bardzo się cieszę! To 100% port WebKit na podstawie biblioteki Cairo, czekaliśmy na to naprawde dlugo! ODLOT! OK
[#4] Re: AROS ma przeglądarkę

@FOrest, post #2

Cheętnie bym zrobił i wrzucił szosik PPA, ale nie działa (przynajmniej u mnie) wpisywanie adresu :(.Surfowanie jest ograniczone do linków ze strony startowej.Jednak do sprawdzenia możliwości browsera spokojnie to wystarczy.
[#5] Re: AROS ma przeglądarkę

@craid-hjb, post #3

Podzielam Twój entuzjazm :) Teraz przydałby się port dla PPC, by AROS na Samantę i Efikę miał jakieś walory użytkowe :)
Ciekawe, czy po publikacji źródeł projekt zyska zainteresowanie developerów skupionych przy MorphOS-ie... Wiem, jest Sputnik tylko, zastanawiam się, czy otwarty kod nie daje nieco większych szans na ewentualne opracowanie różnorakich wtyczek do przeglądarki?
Ależ pofolgowałem wyobraźni
[#6] Re: AROS ma przeglądarkę

@piteq, post #4

Ja po ponownej instalacji VmwAROS mam problem z ustawieniami sieci, więc jeszcze gorzej...
[#7] Re: AROS ma przeglądarkę
Jest już może odświeżanie inne niż 60Hz w AROSie?
[#8] Re: AROS ma przeglądarkę

@El Amigos, post #7

Hehe, też mnie to wkurza . Może chodzi o podtrzymanie amigowego nastroju. Proponuję jeszcze dodać tryby z przeplotem, oczywiście utrzymując 60 Hz.
[#9] Re: AROS ma przeglądarkę

@El Amigos, post #7

Czy przy monitorz lcd ma to jakieś znaczenie?
[#10] Re: AROS ma przeglądarkę

@FOrest, post #9

Czy przy monitorze lcd ma to jakieś znaczenie?

Zasponsorujesz mi? Zadowolę się nawet 15"...
[#11] Re: AROS ma przeglądarkę

@Grzegorz Kraszewski, post #10

Napisz, co oferujesz w zamian a to rozważę.
[#12] Re: AROS ma przeglądarkę

@FOrest, post #11

W zamian przy kolejnym wkurzeniu się na niedoróbki w Zune, nie będę się zastanawiał nad skasowaniem AROS-owej wersji DigiBoostera 3 .
[#13] Re: AROS ma przeglądarkę

@Grzegorz Kraszewski, post #12

całkiem poważna propozycja ;)
[#14] Re: AROS ma przeglądarkę

@Grzegorz Kraszewski, post #12

Hehehe - w razie czego zrobisz to bez zastanowienia? :P
[#15] Re: AROS ma przeglądarkę

@FOrest, post #2

Udało się wejść na stronke ppa i zrobić zrzut ekranu!Stronka może nie wygląda zbyt pięknie, ale nie ma co jak narazie wymagać zbyt wiele.

[img=http://img89.imageshack.us/img89/6263/travellerti6.th.png]
[#16] Re: AROS ma przeglądarkę

@piteq, post #15

narazie wyglada to tragicznie w starciu z Sputnikiem czy OWB
[#17] Re: AROS ma przeglądarkę

@DRACOX, post #16

Po pierwsze-nie wiem czy na obecnym poziomie rozwoju poszczególnych programów takie porównania mają większy sens.Po drugie-nie wszystkie strony wyglądają tak tragicznie.Dla przykładu Tutaj strona microsoftu, a tutaj apple.

Ostatnia edycja: 05.03.08 21:44:23
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem