Komentowana treść: Dobry hosting w PPA
[#1] Re: Dobry hosting w PPA
ciekawe,ciekawe:)
[#2] Re: Dobry hosting w PPA
Hm... zamawiający konto C64 też musi podawać NIP i sposób płatności?
[#3] Re: Dobry hosting w PPA

@Mario, post #2

Stosuje się według tabelki. Skoro w ofercie nie ma płatności to zbędne są inne rzeczy. NIP wymagany do faktury, jeśli komuś trzeba.
[#4] Re: Dobry hosting w PPA
Chciałbym zapytać o Pleska - przede wszystkim która to wersja (i gdzie mogę dostać instrukcję do niego, jeżeli to wersja wcześniejsza niż 7.5)?

[#5] Re: Dobry hosting w PPA
hmm, może założe konto exec.ppa.pl
[#6] Re: Dobry hosting w PPA

@APC74, post #4

Wersja 8.0.1 PL, a za instrukcjami nie szukałem, pewnie są. Postaramy się jakąś wyczarować. :D
[#7] Re: Dobry hosting w PPA

@SirLEO, post #6

Drogą prób i błędów spoko można sobie poradzić :)
[#8] Re: Dobry hosting w PPA
Czy mozna zaplacic za pomoca SMSa?
Tak jak to sie robi np. w bardziej cywilizowanych krajach i blizej Europy, "czyli" np. na Łotwie? ;)
[#9] Re: Dobry hosting w PPA

@Andrzej Drozd, post #8

...hmm, albo Estoni (?).
[#10] Re: Dobry hosting w PPA

@SirLEO, post #6

Do 8.x już mam - ze strony producenta. Plesk wygląda bardzo przyjaźnie w użytkowaniu (przynajmniej w instrukcji). :)

Przy okazji - w Waszej ofercie jest, że e-mail posiada antyspam. Jakiego typu (SpamAssassin, Trend Micro, Sender Policy Framework, czarne/białe listy...)?
[#11] Re: Dobry hosting w PPA
Formularz wysłany. Pytanko: dlaczego wybierając opcję C64 muszę wybrać sposób płatności ? Trochę nielogiczne, skoro hosting jest darmowy...
[#12] Re: Dobry hosting w PPA

@Andrzej Drozd, post #8

Najdrozszy SMS Premium to 9zl netto z czego ponad 50% zabiera operator.
[#13] Re: Dobry hosting w PPA

@APC74, post #10

SpamAssassin oraz czarne/biale listy. Jest tez mozliwosc wlaczenia SPF, ale aktualnie nie korzystamy z tej metody.
[#14] Re: Dobry hosting w PPA

@MaaG^dA, post #11

Bo amibrowsery nie umieją bardziej złożonych formularzy. ;) A poza tym, to nazwa jest niezbyt trafiona, ma być Okres umowy. :)
[#15] Re: Dobry hosting w PPA

@mcbarlo, post #13

SpamAssassin oraz czarne/biale listy w zupełności mi wystarczą. To ja już nie mam więcej pytań. Dzięki za odpowiedź.


No może jeszcze jedno na koniec: ;) rozumiem, że info na jakie konto przelać pieniądze dostanę na podany w formularzu e-mail?
[#16] Re: Dobry hosting w PPA

@APC74, post #15

Dokladnie
[#17] Re: Dobry hosting w PPA

@mcbarlo, post #16

cos ostatnio ppa dosc czesto padalo, wiec jak rozdacie jeszcze darmowy hosting to moze nie byc wcale lepiej.
[#18] Re: Dobry hosting w PPA

@hakonwpz, post #17

znaczy ile razy konkretnie, nie liczac przeprowadzki i prac konserwacyjnych? nie podoba ci sie? nie korzystaj.
[#19] Re: Dobry hosting w PPA

@hakonwpz, post #17

Zdefiniujesz termin "ostatnio"??
Może tego nie wiesz, od grudnia 2007 jest nowy i znacznie mocniejszy serwer. A "pady" nie były z winy obciążenia serwera, była np. zmiana/awaria łącz w serwerowni, były problemy z domeną (winny pośrednik), które już bez pośrednika opłacam. No i sama zmiana serwera też trochę czasu zajęła przez aktualizację DNS-ów.
Na starym serwerze PPA było największym i najbardziej obciążającym serwisem, teraz się będziemy musieli sporo postarać, aby znowu być pierwsi w tej "statystyce", a sam serwer nawet połowy wydajności nie osiągnął.
Rachunek też jest jeden - więcej klientów na płatne konta - większy serwer można będzie zamówić.
[#20] Re: Dobry hosting w PPA

@SirLEO, post #19

gratulejszan z hostingiem,fajna sprawa.
kilka pytanek na forum tak ogolnie.bedzie dostepna platnosc paypal bo inna forma w moim przypadku odpada.

kolejna sprawa to logowanie do samego pleska.ciagle mi pisze ze wpisuje bledny login a wpisuje raczej dobry bo moge otworzyc swoja strone bez zadnych problemow.jakies pomysly?
[#21] Re: Dobry hosting w PPA

@AmiChris, post #20

Chyba już dostałeś maila, że darmowy pakiet C64 nie ma żadnego panelu administracyjnego. :)
Czytać, wszystko tam pisze! cool
[#22] Re: Dobry hosting w PPA

@SirLEO, post #21

przepraszam.wydawalo mi sie ze c64 tez ma pleska.zatem wsio ok:)
[#23] Re: Dobry hosting w PPA

@mcbarlo, post #16

a ja bym poprosił alias www.user.ppa.pl zamiast aktualnego user.ppa.pl
Da się coś z tym zrobić ?
[#24] Re: Dobry hosting w PPA

@MaaG^dA, post #23

Dzięki - już działa :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem