Komentowana treść: Regulamin zamieszczania artykułów
[#1] Re: Regulamin zamieszczania artykułów
No wszystko pięknie tylko od siebie dodam, że:
1) Jak coś piszę na forum w dziale ppa to nikt z administracji nie opowiada.
2)Ponawiam co pisałem w dziale forum PPA: wysyłałem różne kompatybilne sprzęty z pegiem i nie ma ich w odpowiednim dziale.
3) Poza tym to wszystko jest pięknie
4)Pierwszy!!!!
[#2] Re: Regulamin zamieszczania artykułów

@Arbuz, post #1

1) Jak coś piszę na forum w dziale ppa to nikt z administracji nie opowiada.

Jakoś to umknęło naszej uwadze. Przepraszamy.

2)Ponawiam co pisałem w dziale forum PPA: wysyłałem różne kompatybilne sprzęty z pegiem i nie ma ich w odpowiednim dziale.

Sprawa jest badana.
[#3] Re: Regulamin zamieszczania artykułów
Podesłanie artykułu do redakcji PPA oznacza wyrażenie zgody na publikacjć artykułu na stronie PPA. Redakcja portalu może jednak nie opublikować tekstu. W takiej sytuacji artykuł zostanie odesłany z komentarzem do osoby, która go przysłała.
Prosze mi dokładnie wyjasnic: 'O so chodzi' w tym akapicie? Dlaczego może zostac bez publikacji, kto o tym decyduje itp. itd.
[#4] Re: Regulamin zamieszczania artykułów

@11MASTEr, post #3

Chciałbym się dowiedzieć ile już zdarzyło się takich odrzutów :).
[#5] Re: Regulamin zamieszczania artykułów

@11MASTEr, post #3

Jeśli napisz artykuł dotyczący obsługi zmywarki lvu-d456a w klasie Energo oszczędnej AA i podeślesz go do PPA. To raczej zostanie on zwrócony z adnotacją iż PPA nie zajmuje się zmywarkami:) Podobnie się stanie gdy podeślesz do redakcji recenzje gry która jest już na PPA.



Benedykt
[#6] Re: Regulamin zamieszczania artykułów

@Arbuz, post #1

tam jest balagan, wyslesz 3 razy - 3 razy zamieszcza, tyle ze z miesiecznym opoznieniem...
[#7] Re: Regulamin zamieszczania artykułów

@Korni, post #4

Takich odrzutów zdarzył się tylko jeden. Autor wie dlaczego i się nie kłócił z tym faktem. Obiecał napisać tekst lepszy.

A ogólnie do wszystkich, nie traktujcie tego regulaminu tak, jakby stało się coś strasznego. Te zasady obowiązywały do tej pory, tylko nie były spisane. Dla tych co piszą, nic się nie zmienia.
[#8] Re: Regulamin zamieszczania artykułów

@mailman, post #2

Dziękuję
[#9] Re: Regulamin zamieszczania artykułów

@Benedykt Dziubałtowski, post #5

Podobnie się stanie gdy podeślesz do redakcji recenzje gry która jest już na PPA.


Z recenzja jest cbyba troche inaczej, poniewaz warto zamiescic chyba kilka recenzji jednego tematu nadeslanego przez kilku uzytkownikow. Chociaz do tej pory sie to jeszcze nie zdarzylo (?).
[#10] Re: Regulamin zamieszczania artykułów

@Andrzej Drozd, post #9

Zdarzyło się - Alien Breed 3D II.
[#11] Re: Regulamin zamieszczania artykułów

@Andrzej Drozd, post #9

Zgadzam się w 100%, nawet kiedyś w jenym numerze magazynu Amiga, były 2 recenzje z jakiegoś party, ze względu iż były to 2 skrajne opinie i redakcja postanowiła zamieścić oba artykuły.
[#12] Re: Regulamin zamieszczania artykułów

@11MASTEr, post #3

Może się okazać, że tekst jest tak kiepski, że sensu najmniejszego nie ma jego publikacja. Ilość zmian, które trzeba wprowadzić lub nakład pracy ze strony Redakcji, aby tekst do czegoś się nadawał, może być niewspółmierny do jego wartości.

Niemniej, proszę się tym nie stresować aż tak bardzo.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem