Komentowana treść: Lotus 3 - The Ultimate Challenge
[#1] Re: Lotus 3 - The Ultimate Challenge
OK ok, racja OK
[#2] Re: Lotus 3 - The Ultimate Challenge

@PrzemasIII, post #1

a mi brakuje w 3 opcji grania przez siec/nullmodem. to by bylo to.
[#3] Re: Lotus 3 - The Ultimate Challenge
Dzięki za świetną reckę, liczymy na więcej! :)

Małe sprostowanko:

"Wozy różnią się więc kolorem (żółć, biel i zieleń) i teoretycznie osiągalnym przyspieszeniem, zużyciem paliwa i zwrotnością. Praktycznie, nie zmienia faktu, że jeździ się nimi w dość podobny sposób. Jedyna różnica to maksymalna prędkość jaką wozy osiągają, a ta przekłada się na punktację (wozem wolniejszym nabijesz ich mniej)."


Nie całkiem.
Jak dowodzi ten temat na EAB z rozgrywanej ostatnimi czasy ligi mającej na celu wyłonić najlepszego gracza w Lotusie 3, wybór żółtego wozu (Elan) jest najkorzystniejszy dla gracza, podczas gdy czerwony najgorszy.

Dowód?
Przejedź kilka tras czerwonym autkiem i zapamiętaj ile zostało Ci wolnego czasu a ile uzyskałeś punktów.
Zrób to samo żółtym i porównaj. OK

Ostatnia edycja: 15.03.08 18:50:42
[#4] Re: Lotus 3 - The Ultimate Challenge

@5h00n4y, post #3

Tak, Shoonay - masz rację. Ten fragment ja dopisałem, miałem to jednak sprawdzić, bo nie do końca pamiętałem. Autor widział nie protestował, ale ja sprawdzić zapomniełem, bo się zająłem aktualnie kilkoma innymi rzeczami. Usunąłem ten fragment i ten fragment jest taki, jakim go podesłał autor. Przepraszam wszystkich za zamieszanie.

A wracając do tego co napisałeś, im wolniejszym wozem jedziesz, tym więcej czasu gra Ci daje.
[#5] Re: Lotus 3 - The Ultimate Challenge
Dla mnie i tak rządzi Lotus Turbo Challenge II ! ;)
[#6] Re: Lotus 3 - The Ultimate Challenge

@mailman, post #4

Jeny.. Dla mnie zawsze czerwony i zielony rox. Żółty ssał kompletnie. :)
[#7] Re: Lotus 3 - The Ultimate Challenge
Tyle się grało w te gry, ale zawsze chętnie poczytam recenzję :)
Może kiedyś ktoś opracuje "Patrycjana" !?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem