Komentowana treść: Mediator Multimedia 1.28 i MediatorUP 3.12
[#1] Re: Mediator Multimedia 1.28 i MediatorUP 3.12
No ciekawe czy dostane czy nie.

Dostalem :)

Swoja droga to mogliby pomyslec (Elbox) nad tym programem trade-up nie tylko dla medkow sx ale dla zwyklych 1200. To przeciez Ci userzy zaryzykowali, kupili i dzieki nim powstal sx, a teraz tx.

Tak mi sie tylko pomarzylo...

Ostatnia edycja: 19.03.08 00:37:51
[#2] Re: Mediator Multimedia 1.28 i MediatorUP 3.12

@11MASTEr, post #1

Nie mam w swoim classicu Medka, ale bardzo cieszę się z tego Elbox ciągle ulepsza swoje produkty OK
[#3] Re: Mediator Multimedia 1.28 i MediatorUP 3.12

@Sir_Lucas, post #2

ja takze nie mam medka i tez sie ciesze i czekam na calkiem nowa wersje fastaty
[#4] Re: Mediator Multimedia 1.28 i MediatorUP 3.12

@11MASTEr, post #1

Jak na razie jest dobrze - Wreszcie Earth dziala dobrze, obraz bez kaszy. Tylko ten plik radeon.card jakos tak kusi no straszne to jest...
[#5] Re: Mediator Multimedia 1.28 i MediatorUP 3.12

@11MASTEr, post #4

ja radka mam w efice, ktora w szafie kisi to dopiero jest starszne

Ostatnia edycja: 19.03.08 01:05:38
[#6] Re: Mediator Multimedia 1.28 i MediatorUP 3.12

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #3

ja takze nie mam medka i tez sie ciesze i czekam na calkiem nowa wersje fastaty

A mi sie wydaje ze to tylko kwestia sterownika napisanego pod OS4. Jednak ze wzgledow zarobkowych, nowy sterownik dzialajacy z nowym FastATA, nie zadziala ze starym. Idac tym samym tropem, to czy nowe FastATA zadziala na starym sterowniku pod OS3 i czy powstanie odpowiedni ster pod MOSa? ;)
[#7] Re: Mediator Multimedia 1.28 i MediatorUP 3.12

@Andrzej Drozd, post #6

ja mam cos innego na mysli, bo fastata mi dziala, chodzi mi o calkiem nowa plytke tak aby nie kolidowala z bvizja.
[#8] Re: Mediator Multimedia 1.28 i MediatorUP 3.12
Też wczoraj dostałem sterowniki. W sumie dla jaj odpisałem DANKE. 10 minut później otrzymałem maila:

Re: Mediator System Files update--MediatorUP 3.12

Bitte schön ;)


No nie powiem. Usmiałem się :)


Benedykt
[#9] Re: Mediator Multimedia 1.28 i MediatorUP 3.12
Może ktoś z Was sprawdził czy Radeon działa z Mediatorem SX z natywnym sterownikiem z OS4. Rozumiem, że wsparcie 3D pod OS4 powinno także działać Niestety nie mam dostępu do Radeona PCI.

Ostatnia edycja: 19.03.08 09:26:40
[#10] Re: Mediator Multimedia 1.28 i MediatorUP 3.12

@Benedykt Dziubałtowski, post #8

Nom w sumie to expres z ich strony bo też wczoraj wieczorem dostałem dwa maile z update hmm jak sie zdziwiłem już myślałem że zapomnieli o mnie.
[#11] Re: Mediator Multimedia 1.28 i MediatorUP 3.12

@krzysiekk, post #10

Dziwne. A ja jaszcze nie dostałem od nich nic :( Poczekam jeszcze trochę, a potem napiszę do nich z zapytaniem, dlaczego nic nie dostałem.

A ciekawi mnie jedna sprawa. Jak rozwiązali problem ze Spiserem. Co z rejestracją Poseidona? Ja mam zarejestrowanego Poseidona3.8, ale coraz więcej ludzi pisze do mnie o klucz dla niego, bo autor Poseidona nie chce im sprzedać.
[#12] Re: Mediator Multimedia 1.28 i MediatorUP 3.12

@kmilota, post #11

ja napisalem dzis i w ciagu godziny dostalem odpowiedz i pliki. bardzo pozytywnie mnie zaskoczyli predkoscia dzialania.
[#13] Re: Mediator Multimedia 1.28 i MediatorUP 3.12

@krzysiekk, post #10

Jednym słowem Elbox w natarciu na całej linii :D
[#14] Re: Mediator Multimedia 1.28 i MediatorUP 3.12

@Valwit, post #12

Faktycznie. Wystarczyło tylko do nich napisać. Okazało się, że miałem u nich jeszcze stare dane rejastracyjne i wszystko szło na stary adres.
Update dotarło szybko. W końcu bezproblemowo działa WipeOut i inne gry pod 3D.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem