Komentowana treść: TvR 3.0
[#1] Re: TvR 3.0
SUPER Phibrizzo!! `trzymaj tak dalej!!


Benedykt
[#2] Re: TvR 3.0
Hej Phi! Szkoda, że nie masz Pega. Byłaby szansa na wersję dla MOSa :)
[#3] Re: TvR 3.0

@R-Tea, post #2

niestety do wersji na pega/mosa brakowalo by portu tv.library jesli dobrze pamietam (moglem pomylic nazwe). Ta biblioteka pozwala na zabawy z kartami tv w mediatorze.
[#4] Re: TvR 3.0

@stefkos, post #3

Ten tv.library z aminetu się nie nadaje?
[#5] Re: TvR 3.0

@R-Tea, post #2

Jakby co, to mogę skompilować pod mosa/os4/arosa. To nie problem.
[#6] Re: TvR 3.0

@MinisterQ, post #5

Myslalem nad wykonaniem wersji pod OS4 pracujacy na klasyku z Mediatorem. Jednak nie wiem czy tv.library bedzie poprawnie pracowac pod tym systemem.
Co do innch systemow to prawdopodobnie nie bylo by szansy na poprawne dzialanie programu.

Co do kompilacji. Jest to jeden z moich pierwszych powazniejszych programow dlatego jest w nim pelno smiecia. Kompilator moglby sie wywalic z kilka razy przy kompilacji.
Ale sprobowac warto.


Ostatnia edycja: 28.03.08 00:20:16
[#7] Re: TvR 3.0
Szybnko Ci poszło - gratuluje; wićc teraz czekam na 3.1 :)
[#8] Re: TvR 3.0
Zapomniałem dodac, ze AGA96 to KAWAŁ DOBRZE NAPISANEGO SOFTU.
[#9] Re: TvR 3.0
:)

Ostatnia edycja: 28.03.08 19:34:46
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem