Komentowana treść: ARAMP 1.0
[#1] Re: ARAMP 1.0
AMP różni się od WarpAMPa głównie tym, że korzysta z WarpOSa i
nie używa ixemul.library. AMPa kiedyś sprawdzałem, niestety obsługuje
niewiele MP3. ARAMP pewnie też tak działa.
[#2] Re: ARAMP 1.0

@Korni, post #1

niestety obsługuje niewiele MP3

To znaczy?Chodzi Ci o prędkość strumienia?Testowałem dzisiaj chwile ARAMPa otwierając kilka plików.Z żadnym nie było problemu.Inna sprawa to jakość generowanego dźwięku, która daleka jest od optymalnej...
[#3] Re: ARAMP 1.0

@piteq, post #2

Szczerze to nie wiem ;) Z tego co zauważyłem to nie zagrał mi żadnej ze zmiennym bitratem, ale takich mam stosunkowo mało. Grał np. 128,160,192 a innych z tymi samymi bitratami juz nie. Tego albumu AMP mi np. nie rusza http://www.deepindub.org/did-017-perfect-lifeform-lp-various-artists-compilation/ swoją drogą niezły netlabel . (Przy okazji to ARAMP w odróżnieniu od AMPa nie kompiluje się z palca niestety, coś z aslem nie tak)

Ostatnia edycja: 28.03.08 00:52:05
[#4] Re: ARAMP 1.0

@Korni, post #3

Heh, sam namieszałem i się dziwiłem, że nie działa. ARAMP odtwarza sporo więcej MP3 niż AMP, jednak tego albumu dalej nie rusza.

Ostatnia edycja: 28.03.08 10:56:40
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem