Komentowana treść: Zewnętrzne scan doublery w sprzedaży
[#1] Re: Zewnętrzne scan doublery w sprzedaży
Może autor tego projektu pokusi się o wersję 8 bit.........?


Benedykt
[#2] Re: Zewnętrzne scan doublery w sprzedaży
Cena nareszcie normalna :D Ale jak rozumie do kosci AGA to sie nie nadaje rzaczej ?
[#3] Re: Zewnętrzne scan doublery w sprzedaży

@Hellena, post #2

...16-bit colour depth (Suitable for ECS/OCS, however newer AGA modes may suffer colour degradation)...

16-bitowa (RGB - 6,5,5 bitów na składową) głębia kolorów - na starszych grach będzie wyglądało OK, ale przy 256 kolorach będą przekłamania (AGA używa w takim przypadku RGB - 8,8,8 bit).
Z drugiej strony większość tanich monitorów LCD również wyświetla max 16 bitów, więc do podłączenia do takiego monitora ten scandoubler powinien wystarczyć.
[#4] Re: Zewnętrzne scan doublery w sprzedaży


Jak to fajnie że dolar (i euro) teraz takie tanie. Oczywiście jest to efekt "wysterowania" młodej polonii z ich pieniędzy wysyłanych do kraju, ale ma też swoje plusy.

[#5] Re: Zewnętrzne scan doublery w sprzedaży

@C2H5OH, post #4

ta ale p******y wac prawisz.
[#6] Re: Zewnętrzne scan doublery w sprzedaży

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #5

cena waluty zalezy od tego ile Ty drogi jej uzytkowniku jestes w stanie za nia zaplacic. Euro tanieje bo jest go u nas coraz wiecej, indentycznie jest z USD .
[#7] Re: Zewnętrzne scan doublery w sprzedaży

@PrzemasIII, post #6

funt to samo :)
[#8] Re: Zewnętrzne scan doublery w sprzedaży

@PrzemasIII, post #6

a skad takie wiadomosci zwlaszcza co do dolara?

Ostatnia edycja: 29.03.08 19:06:55
[#9] Re: Zewnętrzne scan doublery w sprzedaży

@APC74, post #3

Monitory na matrycy TN wyświetlają 262 tyś kolorów a nie 65 tyś (16-bit) + mają układy do maskowania niepełnej palety barw.
[#10] Re: Zewnętrzne scan doublery w sprzedaży
Pewnie kupie ten Scandoubler.

Możeby tak jakiś grupowy zakup ?

Byliby chętni ?
[#11] Re: Zewnętrzne scan doublery w sprzedaży

@Hubez, post #10

lepiej zainwestować w subway :P
Pewnie bym się skusił gdyby nie to że niedługo będę zmieniał monitor na Gateway 2185w, całkiem fajny :)
[#12] Re: Zewnętrzne scan doublery w sprzedaży

@Hubez, post #10

Jakby co to ja też kupuje, bo grzyba mam LCD 19'' a Amiga się męczy na wysłużonym MicroVitecu 14''
[#13] Re: Zewnętrzne scan doublery w sprzedaży

@PrzemasIII, post #6

Doprawdy? ;)
[#14] Re: Zewnętrzne scan doublery w sprzedaży

@Hubez, post #10

Ja też bym się skusił ma ten sprzęcik. A zakup grupowy może być dobrym pomysłem. Cena w porównaniu do alternatyw jest wysoce akceptowalna, że o dostępności nie wspomnę ;).

Zastanawiają mnie tylko dwie rzeczy:
- Jakie mogą być koszty wysyłki.
- Ile będzie trzeba czekać na zrobienie - gościu robi ten sprzęt jako hobby (3 sztuki na 2 tygodnie).
[#15] Re: Zewnętrzne scan doublery w sprzedaży
A może coś takiego http://amigatimes.wz.cz/toshibalcdtv.htm Może okazac się dobrym rozwiązaniem problemu.I co ważne jest nowe!!! OK
[#16] Re: Zewnętrzne scan doublery w sprzedaży

@APC74, post #3

kurcze.. gdyby AGA działało jak trzeba to z miejsca bym brał.. za tą cenę.. A tak OCS/ECS to zdecydowanie za mało- Szkoda!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem