Komentowana treść: Mediator - recenzja cz. 1
[#1] Re: Mediator - recenzja cz. 1
zainstaluj sobie medication jak jeszcze nie masz. znacznie uprzyjemnia konfug medka
[#2] Re: Mediator - recenzja cz. 1
Lista kart audio jest niepełna. Nie wiem czy jest sens podawać taką niepełną listć. Czyli albo piszemy ogólnie odsyłając na stronć Elboxu albo wymieniamy wszystkie. Podobny problem dotyczy kart sieciowych 100 Mb najlepiej kupić te które są wymienione na stronie Elboxu inne mogą nie działać testowałem kilka i coś o tym wiem.
A ogólnie artek luzik, może być.
[#3] Re: Mediator - recenzja cz. 1
a ja mam pytanie jak to jest z tymi sterownikami 3D Radeona w mediatorze pod OS4. Owszem wiem ze jest 3D w Radonach na A1 ale czy na pewno to również działa na klasykach ?? Moze bladze w rozważaniach ale wydaje mi sie ze autor artykułu popełnił pomyłkę i sterowniki R9200 sa tylko 2D w medku a w planach jest dopiero 3D..


Ostatnia edycja: 30.03.08 01:17:17
[#4] Re: Mediator - recenzja cz. 1

@fibi, post #3

>>Czy będzie wsparcie 3d dla radeona dla systemu 3.x?

Raczej nie. Hyperion promuje teraz system OS4 i do niego
przygotował sterowniki 3D do kart Radeon.



Benedykt.

Za za błędy w liście kart przepraszam faktycznie walnąłem gafę w kartach muzycznych i sieciowych 10 Mbit.

[#5] Re: Mediator - recenzja cz. 1

@fibi, post #3

3D dla OS4
2D dla OS3.X o ile nikt nie zrobi sterowmika. Szanse sa, jednak bardzo male. Hyperion musiałby chciec zrobic kompilacje sterownikow z os4 na os 3.x.

Chyba ze uzytkownicy zrobia jakies bounty dla Hyperiona.
[#6] Re: Mediator - recenzja cz. 1

@Benedykt Dziubałtowski, post #4

ok niewazne włsnie widze dzis w newsach ze wyszedl nowy Warp3D który supportuje zarówno A1 i classiki
[#7] Re: Mediator - recenzja cz. 1
Tak na przyszlosc. Zdjecia wyjda o wiele lepiej jak postawisz jakas lampke w odleglosci ok metra od fotografowanego obiektu i dopiero cykniesz zdjecie z lampa blyskowa ;)
[#8] Re: Mediator - recenzja cz. 1

@_arti, post #7

zasadniczo nie cyka sie lampka w obiekt przy tego typu zdjeciach. a jesli juz sie inaczej nie da to uzywa sie rozpraszacza. druga lampka raczej spowoduje przeklamanie kolorow z powodu innej temperatury barwy.

a taka fota gdzie jest "matwa natura" to mozna tez zrobic calkiem fajnie bel blyskania, po prostu dluzej naswietlac, nawet kilka sekund. wtedy z switalem z gory (lamba w sufit np) wychodza swietne zdjecia, bez odblyskow i cieni

Ostatnia edycja: 30.03.08 16:42:03
[#9] Re: Mediator - recenzja cz. 1
W przypadku zainstalowaneej karty USB i OS4 chyba już nie potrzeba stosu USB albo potrzeba, bo nie ma sterownika Elboxowego dla OS4 Dziękuje za artykuł :)
[#10] Re: Mediator - recenzja cz. 1
typu S3 Virge, gorąco polecam wersję DX. Jest to najszybszy z modeli tej serii.

O ile dobrze pamiętam to Model GX był nieco szybszy,z racji zastosowania pamięci SGRam.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem