Komentowana treść: Historia Amigi wg ArsTechnica - tłumaczenie
[#1] Re: Historia Amigi wg ArsTechnica - tłumaczenie
Uwaga. Pierwsza część w dużej mierze jest poświęcona zjawisku zwanym Atari. Co wrażliwsi powinni sobie odpuścić tę część.
[#2] Re: Historia Amigi wg ArsTechnica - tłumaczenie

@Kokos, post #1

Flakon rulez
[#3] Re: Historia Amigi wg ArsTechnica - tłumaczenie
Dzięki za tłumaczenie Trudno się odwdzięczyć za Waszą wartościową pracę. Poleciłem Wasz hosting :)
[#4] Re: Historia Amigi wg ArsTechnica - tłumaczenie
Wielkie dzięki za tłumaczenie. :D Jakoś nie chciało mi się czytać oryginału.

P.S. Do pierwszej części wkradła się mała literówka:
...który HBO zatytułowało "Pirates od Silicon Valley"...
[#5] Re: Historia Amigi wg ArsTechnica - tłumaczenie

@APC74, post #4

Ech ta korekta.. W ogóle się nie przykłada..

Spox. Polecim po pensji to się nauczy. ;]
[#6] Re: Historia Amigi wg ArsTechnica - tłumaczenie
Dolaczam sie do podziekowan za tlumaczenie. Wykonaliscie kawal dobrej roboty brawo!
[#7] Re: Historia Amigi wg ArsTechnica - tłumaczenie
Ech, Kokos... Przecież wiedziałeś, że też nad tym pracuję... No dobra - stało się. I tak nie przypuszczałem, że zrezygnujesz z tłumaczenia. Ja, szczerze mówiąc, też nie mam takiego zamiaru - w C&A będą kolejne części tłumaczone przeze mnie, tym bardziej, że 2. i 3. już są od dawna gotowe (o czym Cię informowałem w lutym). Są szanse, że ktoś to jeszcze przeczyta - wszak nie samymi bywalcami PPA C&A stoi. Trochę szkoda, że się dublujemy, ale mówi się trudno.
Pozdrowienia
[#8] Re: Historia Amigi wg ArsTechnica - tłumaczenie
Dzięki bardzo, kawał dobrej roboty :)
[#9] Re: Historia Amigi wg ArsTechnica - tłumaczenie
Piękne artykuły, czyta się je ciekawością.
Z niecierpliwością czekam na następne części.
[#10] Re: Historia Amigi wg ArsTechnica - tłumaczenie

@arti77ad, post #7

mailman, bądź kolegą i wybroń mnie jakoś z tej niekomfortowej sytuacji, prooosze! :)

A serio to z mojej strony mogę powiedzieć tyle, że dokończyłem to co zacząłem, przekazałem artka PPA, przekazałem też uprawnienia (no bo PPA w koncu je dostało) i dalej juz jakoś tak się potoczyły sprawy...
[#11] Re: Historia Amigi wg ArsTechnica - tłumaczenie

@arti77ad, post #7

Rozumiem, że to Ty przetłumaczyłeś tę część dla C&A? Solidna robota, wspomagałem się tu i ówdzie przy korekcie. Dwie kolejne, mówisz, gotowe? No nic, ale 4, 5 i 6 też już mamy. Faktycznie, szkoda dubla - jak potrzebujecie, to napisz do mailmana, na pewno się dogadamy.

P.S. A Kokos tłumaczył jedną z sześciu (nie umniejszając imiennikowi ;) )
P.S.2. Nie masz ochoty czasem potłumaczyć artków do TA-PL (i być może AF-PL)? To nieoficjalne pytanie :P
[#12] Re: Historia Amigi wg ArsTechnica - tłumaczenie

@recedent, post #11

Dzięki za uznanie. Jakoś tak postanowiłem samodzielnie przetłumaczyć wszystko (tłumaczenie tej serii sprawia mi kupę frajdy :D), więc dzięki za propozycję.
Co do artków do TA lub AF to oczywiście byłoby to możliwe (i ja jestem chętny), ale nie wiem, jak mocno pilnujecie terminów . Z racji pracy zawodowej nie mogę poświęcać całego swojego czasu na tłumaczenia (nad czym ubolewam).
Pozdrawiam.

Ostatnia edycja: 05.04.08 21:12:28
[#13] Re: Historia Amigi wg ArsTechnica - tłumaczenie
Serdeczne dzięki za tłumaczenie.
[#14] Re: Historia Amigi wg ArsTechnica - tłumaczenie
Dzięki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dzięki takim artkom i ludziom, którzy je piszą Amiga nigdy nie umrze.
[#15] Re: Historia Amigi wg ArsTechnica - tłumaczenie
Szkoda ze nie ma zdjec jak w orginale :) ale i tak czyta sie full wypas (miazdzy) :D
[#16] Re: Historia Amigi wg ArsTechnica - tłumaczenie
Super tekst, czekam na ciąg dalszy.
[#17] Re: Historia Amigi wg ArsTechnica - tłumaczenie

@Hellena, post #15

W C&A było ze zdjęciami ;). Faktycznie szkoda podwójnej pracy...

Mimo, że C&A było pierwsze, to jednak przeczytam kolejne części na
PPA, bo mają być za parę dni, a artykuł bardzo ciekawy. Ale w C&A
będę oglądał jeszcze fotki ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem