Komentowana treść: VmwAROS 0.7
[#1] Re: VmwAROS 0.7
da sie zmieniac MAC karty bez zmiany karty na inny?
[#2] Re: VmwAROS 0.7
Pięknie! Pozytywny kierunek rozwoju. Oby tak dalej.
[#3] Re: VmwAROS 0.7

@JaCoP, post #2

Następny skok być może już w maju :)
[#4] Re: VmwAROS 0.7

@FOrest, post #3

Jeszcze trochę i na co komu będą mosistowskie systemy i inne o niejasnych prawach autorskich ;)
[#5] Re: VmwAROS 0.7

@alpine, post #4

Dopóki stabilność arosa wciąż będzie taka, jak jest, to nie ma o czym mówić...
[#6] Re: VmwAROS 0.7

@MinisterQ, post #5

Do stabilności dodałbym jeszcze niewielką kompatybilność z AmigaOS na poziomie źródeł, co pociąga za sobą małą ilość aplikacji. Ja się na razie z DigiBoosterem3 na AROS-a poddałem, bo kalekość Zune jest osłabiająca...
[#7] Re: VmwAROS 0.7

@Grzegorz Kraszewski, post #6

Ee, nie jest tak źle z tą kompatybilnością na poziomie źródeł. Przy odrobinie samozaparcia można sobie poradzić. A co do kalekości Zune... Tu wszystko zależy od tego co konkretnie się chce zrobić.
[#8] Re: VmwAROS 0.7

@FOrest, post #3

Masz na myśli integracje UAE?Do zakończenia bounty już mniej jak miesiąc a w temacie dziwna cisza panuje...Od czasu rozpoczęcia nie widziałem nigdzie nawet najmniejszej wzmianki o stanie prac.Troche mnie to niepokoi.
[#9] Re: VmwAROS 0.7

@piteq, post #8

Też mnie to martwi... Oby była to cisza przed owocną "burzą"...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem