Komentowana treść: AmiGG 0.44.13
[#31] Re: AmiGG 0.44.13

@MinisterQ, post #30

natywny ma jeden proces bardziej
[#32] Re: AmiGG 0.44.13

@Valwit, post #31

...bardziej co?
[#33] Re: AmiGG 0.44.13

@MinisterQ, post #32

Najbardziej na pysku.

BP,ANNMSP.


Padło stwierdzenie, że może te problemy to wina tej awarii prądu, co spory kawałek Polski nawiedziła i serwery przelotowe mają problemy.
Naprawdę trudno jest znaleźć przyczynę tego, sprawdzajcie z www, bez www, z proxy i bez tego... Ale to już ciągnąć w odpowiednim dziale na forum.
[#34] Re: AmiGG 0.44.13

@SirLEO, post #33

plota jest stad ze home.pl jest ze szczecina :) tylko malo kto pamieta ze przeniesli serwerownie pod warszawe jesienia zeszlego roku
[#35] Re: AmiGG 0.44.13

@MinisterQ, post #30

Nie ma różnicy, ale byłem ciekawy na jakiej wersji pracuje Piteq...
[#36] Re: AmiGG 0.44.13

@Valwit, post #34

home.pl nadal pokazuje Szczecin. Stronę mają na osobnej maszynce gdzieś w piwnicy? ;)
[#37] Re: AmiGG 0.44.13

@JaCoP, post #35

Nie ma różnicy, ale byłem ciekawy na jakiej wersji pracuje Piteq...

Native, hosted-Qemu, VMVare player i linux.Choć akurat WebKit pod linux hosted wysypuje mi się zaraz po starcie.Za to gadulec działa znakomicie :)
Krótko mówiąc AROSowe aplikacje staram się testować na wszystkich dostępnych mi platformach.
[#38] Re: AmiGG 0.44.13

@SirLEO, post #36

nie tylko strone, ogolnie firma dalej tam siedzi i pare zabawek tam maja, ale glowna serwerownia wywedrowala.
[#39] Re: AmiGG 0.44.13

@piteq, post #37

Krótko mówiąc AROSowe aplikacje staram się testować na wszystkich dostępnych mi platformach

a nóż na jakiejś się uruchomi....
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem