Komentowana treść: OWB 1.21
[#1] Re: OWB 1.21
Jednocześnie pojawiła się też wersja 1.3 tej przeglądarki dla AmigaOS 3.x
[#2] Re: OWB 1.21

@zyga64, post #1

to dopiero teraz, fajnie :)

przy okazji nie moge sie zalogowac na ppa (na wersji 1.9 jeszcze jakims cudem mi sie udalo i napisalem komentarz) tak samo na operze mini klapa, przydalby mi sie jakis aliasik na nicka jesli mozna ;)
[#3] Re: OWB 1.21

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #2

A po czorta wymyślałeś taki nick??


Benedykt
[#4] Re: OWB 1.21

@Benedykt Dziubałtowski, post #3

bo taki jaki chcialem z ktorego wczesniej wystawialem komentarze bez rejestracji nie dalo sie pozniej zarejestrowac login zajety cos takiego.
[#5] Re: OWB 1.21

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #4

Ale wy macie problemy. Ja poki co (od dwoch miesiecy), jeszcze nie rozpakowalem (widocznie) wszystkiego do SObjs i jeszcze mi sie nie udalo odpalic OłWiBi. Ale jeszcze wszystko przedmna. Tego archiwum ktorego nie potrafi rozpakowac AOS4, rozpakuje pod Win itp. :P
[#6] Re: OWB 1.21
Ale wy macie problemy :D Coby udowodnić że OWB działa to se pisze ten komentarz na nim. O i działa i to nawet ładnie. O nawet sie pogrubiło :)
[#7] Re: OWB 1.21

@Andrzej Drozd, post #5

Tego archiwum ktorego nie potrafi rozpakowac AOS4...

[offtopic usunięto - moderator]

Aby rozpakować plik 7zip, naprawdę nie trzeba dużo szukać, gdyż stosowny program znajduję się, a jakże, na stronie OWB. Na sieci można też znaleźć stosowne GUI do niego, jednak wygodniej jest rozpakowywać takie archiwa z poziomu UnArca, odrobina wysiłku w postaci odwiedzenia popularnych serwisów będących zbiorami amigowego oprogramowania i problemu nie ma.

P.S.

Potwierdzam że idzie się logować i komentować na PPA, z poziomu OWB, co niniejszym uczyniłem.
[#8] Re: OWB 1.21

@mufa, post #7

- poradziłeś - OK, dzięki, pewnie ktoś zainteresowany skorzysta
- co do problemów z logowaniem, to odniosłem wrażenie, że Skolman miał problemy z wersją dla OS3
- ale dlaczego musiałeś tutaj wtrącić uwagi na temat pajacowania i dezinformacji? Czy każdy kto czegoś nie wie nt OS4 i publicznie zapyta sieje dezinformacje i automatycznie staje się wrogiem nr 2 (oczywiście po użytkownikach "konkurencyjnych systemów")?
[#9] Re: OWB 1.21

@mufa, post #7

a jakże

A no oczywiscie. :P
[#10] Re: OWB 1.21

@wali7, post #8

Czy każdy kto czegoś nie wie nt OS4

I tak to wyglada. System jest dla zwyklego uzytkownika. Co mam np. poradzic na to, ze juz dawno wrzucilem 7zip w odpowiednie miejsce - jako rozszerzenie natywnej xad.library. Nie dziala i juz.
Nie zajamowalem sie tym az tak bardzo, poniewaz IB oem sprawdza sie poki co w necie, natomiast do powazniejszych rzeczy mam peceta z Opera. W razie czego i tak moge odpalic Sputnika na MOSie.
Moj komentarz byl tak przy okazji. Ale fajnie ze dowiedzialem sie o 7zip. No to teraz bede pytal na forum dlaczego to nie dziala. Za jakis czas :)
[#11] Re: OWB 1.21

@Andrzej Drozd, post #10

OK. Poki juz jestesmy w temacie to: sciagnalem nastepujace archiwa:

libicu-3.4.7z (z tym nie maialem problemu, czyli nieslusznie napisalem o 7z - to jednak DZIALA.
OWB_1.21.lha
sobjs_1.8.lha

oraz SDL:
README.AmigaOS4
SDL-1.2.11-20080130-AmigaOS4_clib2.tar.bz2
SDL-1.2.11-20080130-AmigaOS4_newlib.tar.bz2
SDL-1.2.11_20080130-AmigaOS4_shared.lha
SDL-1.2.11-20080130-AmigaOS4-src.tar.gz
SDL-1.2.11-to-SDL-1.2.11-20080130-AmigaOS4-diff.gz

Czyli: nie moge rozpakowac na AOS4 ostatniego archiwum diff.
Nie mam pojecia czy jest to potrzebne, czy nie. Tak czy inaczej z pozostalymi archiwami i plikami wrzuconymi do SObjs (oczywiscie wykasowujac nazwe wersji) - OWB nie dziala i ma wciaz problem z SObjs.
[#12] Re: OWB 1.21

@Andrzej Drozd, post #10

OK. Poki juz jestesmy w temacie to: sciagnalem nastepujace archiwa:

libicu-3.4.7z (z tym nie mialem problemu, czyli nieslusznie napisalem o 7z - to jednak DZIALA.)
OWB_1.21.lha
sobjs_1.8.lha

oraz SDL:
README.AmigaOS4
SDL-1.2.11-20080130-AmigaOS4_clib2.tar.bz2
SDL-1.2.11-20080130-AmigaOS4_newlib.tar.bz2
SDL-1.2.11_20080130-AmigaOS4_shared.lha
SDL-1.2.11-20080130-AmigaOS4-src.tar.gz
SDL-1.2.11-to-SDL-1.2.11-20080130-AmigaOS4-diff.gz

Czyli: nie moge rozpakowac na AOS4 ostatniego archiwum diff.
Nie mam pojecia czy jest to potrzebne, czy nie. Tak czy inaczej z pozostalymi archiwami i plikami wrzuconymi do SObjs (oczywiscie wykasowujac nazwe wersji) - OWB nie dziala i ma wciaz problem z SObjs.


PS. "czyli nieslusznie napisalem o 7z" - wlasnie. Mufa sam wymyslil problem z 7z, ktorego nie bylo.

Ostatnia edycja: 20.04.08 14:44:23
[#13] Re: OWB 1.21

@mufa, post #7

oki ja tez sie zalogowalem link ale to bylo na starej wersji, zreszta na przegladarce opera-mini tez sie nie moge zalogowac moze ignorowane sa odstepy, przezyje.

Ostatnia edycja: 21.04.08 00:29:43
[#14] Re: OWB 1.21

@Andrzej Drozd, post #12

moj katalog SObjs.lha
[#15] Re: OWB 1.21

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #14

Dzieki. Dziala :)

Tzn. sam OWB nie zabardzo, poniewaz zamrozil mi system. Wyprobuje starsze wersje.
[#16] Re: OWB 1.21

@Andrzej Drozd, post #15

OK, dzisiaj odpalilem jeszcze raz na golym systemie. Predkosc OWB jest prownywalna ze Sputnikiem, chociaz chyba dluzej laduja sie strony. Spokojnie mozna uzywac na klasyku. :)
[#17] Re: OWB 1.21
no i jest juz nowa wersja
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem