Komentowana treść: Seek and Destroy - recenzja
[#1] Re: Seek and Destroy - recenzja
Ha! To dopiero była gierka! Screeny chyba z wersji ECS, bo grę pamiętam w lepszej oprawie. :)
[#2] Re: Seek and Destroy - recenzja

@El Amigos, post #1

Obrazki pochodzą z różnych wersji.
[#3] Re: Seek and Destroy - recenzja
Serio fajna gierka. OK
Szkoda tylko, ze nie ma 'skreczowania' helikopterem.
[#4] Re: Seek and Destroy - recenzja
Niby trudna, a ukończyłem ją jako jedną z nielicznych.
[#5] Re: Seek and Destroy - recenzja

@El Amigos, post #1

Jaka tam była , dalej sie pomyka calkiem przyjemnie ;) Stare to jest dobre wino i amigowe gierki :D
[#6] Re: Seek and Destroy - recenzja

@11MASTEr, post #3

"Skreczowania"?
A nie tak aby "strejfowania" (od ang. "strafe") czyli "przesuwania" (no dobra, w tym wypadku - lotu ;)) na bok?
Nie wiem, jeszcze nie grałem, ale po zachęcającej recce pewno skorzystam w najbliższym czasie.
[#7] Re: Seek and Destroy - recenzja

@5h00n4y, post #6

Gierka dzialala lepiej na mojej A1200 niz A500. Wszystko bylo plynniejsze, przez co wzbudzalem zazdrosc znajomych posiadaczy A500 i sasiada z PC :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem