Komentowana treść: Tester monitorów LCD
[#1] Re: Tester monitorów LCD
No no fajnie zaraz sprawdzam moją Iiyamę
[#2] Re: Tester monitorów LCD

@Arbuz, post #1

Buuuuu.Szkoda, że nie działa z picasso......



Benedykt
[#3] Re: Tester monitorów LCD

@Benedykt Dziubałtowski, post #2

A sprawdzałeś? Picasso96 ma emulację CyberGFX, a nie sądzę, żeby ten program wykorzystywał jakieś wyrafinowane możliwości tego ostatniego...
[#4] Re: Tester monitorów LCD

@Arbuz, post #1

Ale jajca zlikwidowałem tą pchełką martwy pixel
[#5] Re: Tester monitorów LCD

@Arbuz, post #4

pierwszy kwietnia już był :)
[#6] Re: Tester monitorów LCD

@baderman, post #5

Serio. Jak zaczynałem test był w prawym dolnym rogu monitora. Potem zostawiłem na pół godzinki pewną opcję no i zniknął ciekawe czy na długo.
[#7] Re: Tester monitorów LCD

@Arbuz, post #4

martwy pixel w iiyamie? to niemozliwe ;)
[#8] Re: Tester monitorów LCD
Teraz potrzebuję już tylko efiki, mosa pod nią i mogę iść do sklepu wybierać monitor. :)
[#9] Re: Tester monitorów LCD

@Grzegorz Kraszewski, post #3

Nie sprawdzałem. Sugerowałem się opisem w newsie :). Ale skoro picasso ma emulację to nie omieszkam przetestować.


Benedykt
[#10] Re: Tester monitorów LCD

@nelson, post #7

Kupiłem iiyamę 19" z martwym pixelem na alledrogo za 450złotych.
[#11] Re: Tester monitorów LCD

@Arbuz, post #4

jest subtelna roznica miedzy "dead pixel" a "stuck pixel". miales szczescie i tego drugiego :) ja jestem ciekawy czy ze starego lcd usunie mi wypalone na stale ikonki i pasek windy (widac na szarym tle)
[#12] Re: Tester monitorów LCD

@Valwit, post #11

Masz racje
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem