Komentowana treść: Teenagent CD w PPA
[#1] Re: Teenagent CD w PPA
Brawo Benedykt!
Przy najbliższej okazji masz browara :)
[#2] Re: Teenagent CD w PPA
Wielkie dzięki :D :D :D
Aż się łezka w oku kręci :) :)

[#3] Re: Teenagent CD w PPA

@il_capitano, post #1

właśnie.. na Amimajówce zgłoś się do mnie po bounty.. czyli baton - jakbym zapomniał....
[#4] Re: Teenagent CD w PPA

@MaaG^dA, post #3

"Smak raju" :D
[#5] Re: Teenagent CD w PPA
Konkret! Ściągam i od razu zabieram się za granie, jeszcze wcześniej nie miałem okazji zagrać w wersje "mówioną" :)
Brawa dla Benedykta! :D
[#6] Re: Teenagent CD w PPA
Wiesz Ben, któregoś dnia... któregoś dnia... zobaczysz... któregoś dnia, nie pozbieramy się po Twoim kolejnym mocnym uderzeniu i będzie miał nas wszystkich na sumieniu... ;)

Dzięki serdeczne!!! :)

O ile mnie pamięć nie płata znów figle wydaje mnie się że kiedyś, coś tam, jakoś, czytałem gdzieś, że dialogi do Teenagenta w wersji PC-CD nagrywała ekipa Secret Service, z Gulashem na czele.
To dotyczy też naszej wersji Amisiowej?
[#7] Re: Teenagent CD w PPA

@5h00n4y, post #6

Tak. Gulash był za głównego bohatera. Pozostała obsada jest również ta sama co na PC, ale nie wiem czy ktoś z SS brał jeszcze w tym udział.
[#8] Re: Teenagent CD w PPA

@GumBoy, post #7

Najlepszy głos kapitana w obozie szkoleniowym

"daj mi to daj mi daj mi daj mi"
[#9] Re: Teenagent CD w PPA
Brawo! Dzięki wielkie!

Jakiś pomysł na uruchomienie tego na Pegasosie z MOSem? Tylko UAE czy może da się jakoś bardziej normalnie?
[#10] Re: Teenagent CD w PPA

@GumBoy, post #7

Coś mi się zdaje, że Wicik był jeszcze.
[#11] Re: Teenagent CD w PPA

@GumBoy, post #7

Secret Service #22: Recka wersji dyskietkowej, PC
Secret Service #24: Solucja
Secret Service #33: reklama i recka wersji PC CD, znanej jako Nowy Teenagent ("Głosy podkładali między innymi: ALEX, GULASH, MARTINEZ")
Secret Service #38: Recka wersji dyskietkowej, Amiga

Ostatnia edycja: 04.05.08 13:50:09
[#12] Re: Teenagent CD w PPA

@5h00n4y, post #11

Przerażasz mnie. :)
[#13] Re: Teenagent CD w PPA

@Logan, post #8

Najlepszy głos kapitana w obozie szkoleniowym
"daj mi to daj mi daj mi daj mi"


Hehehe, było więcej nieśmiertelnych dialogów!! Na przykład:

- Dlaczego Pan tu stoi?
- To kwestia grawitacji.
;)

Albo napisy na murach:
"Oszczędzanie jest extra! Zwłaszcza, jeśli zrobili to już za Ciebie Twoi rodzice."

Z tego onegdaj sikałem ze śmiechu pod sufit... ;)


Co jeszcze było nieśmiertelnego?... Hmmm... Może to:

- Jeśli ukończysz misję z powodzeniem uczynię Cię oficjalnym tajnym agentem.

Echhhhhhhhhhhhhh.............

BRAWO BENEDYKT!!!!!!!! :)
[#14] Re: Teenagent CD w PPA
Gratuluje Benedykcie jesteś świetnym to co robisz . I nawet jeszcze innych rzeczach . :) ;) w serduszkach w serduszkach bohater ;) w serduszkach wub
[#15] Re: Teenagent CD w PPA

@Kokos, post #12

Właśnie ukończyłem.
Robotę z udźwiękowieniem oceniam na czwórkę, z powodu dość sporej ilości uciętych dialogów i 2 szumów w dialogu o histori inwencji profesora.
Szkoda też że nie całkiem zsynchronizowano długość sampla z animacją poruszania głowy/otwierania ust, ale to szczegół. ;)
Grę ukończyłem na jednym posiedzeniu z racji niemożności zapisu stanu gry i zwiechy przy naciśnięciu jakiegokolwiek górnego klawisza funkcyjnego, co objawia się pojawieniem planszy z zarysem klawiszy a komputer przestaje odpowiadać, choć muzyczka gra w najlepsze.
Ale może to tylko problem na moim konfigu z jakimiś patchami...
[#16] Re: Teenagent CD w PPA

@5h00n4y, post #15

(...) z racji niemożności zapisu stanu gry i zwiechy przy naciśnićciu jakiegokolwiek górnego klawisza funkcyjnego (...)

Mam dokladnmie ten sam problem. Nie bylo tego problemu gdy mialem jeszcze 040, po przesiadce na 060 nie da sie skozystac z zapisu stany gry jak tez innych funkcji.
[#17] Re: Teenagent CD w PPA

@Phibrizzo, post #16

He, tylko że ja mam blizza 030... :/
[#18] Re: Teenagent CD w PPA

@5h00n4y, post #17

Na 040 odpalalem gre z ikony i wszystko bylo ok. Na 060 gre musze odpalic przez JST bo inaczej nie ruszy.
[#19] Re: Teenagent CD w PPA
" - Cześć, jestem Marek
- A ja nie"

ahhh... nieziemskie dialogi

Równiez posiadam Blizza 030/50 i problem ten sam, (ale mi rówiez udało sie skonczyc gre za pierwszym podejsciem,)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem