Komentowana treść: Super Metroid dla SNES - recenzja
[#1] Re: Super Metroid dla SNES - recenzja
Solo - dzięki za super "artek". Przyjemnie się go czytało. :)

W tekście trafiłem na coś takiego:

...Galvanic Accelerator Cannons) i kosami (Scythes) na na przedramionach...

Ich poczynaniami kieruje matka-mózg...
Może lepiej Matka Mózg?

...potrafią się unosić poprzez wytwarzanie anty-grawitacji.
Ten myślnik to chyba zbędny (por. antylogia, antydatowanie, antyseptyka, antyklimaks... - "Słownik wyrazów obcych i zwrotów obcojęzycznych Władysława Kopalińskiego")

[#2] Re: Super Metroid dla SNES - recenzja
Genialna gra, podobnie jak Fusion i Zero. Arcygenialne są natomiat obie części Metroid Prime na GameCube - jest to jedna z tych gier 3D, które nawet najbardziej zatwardziałych oldschoolowców potrafią przykuć do pada na długie godziny; polecam wszystkim - dzisiaj konsola + obie części MP jest osiągalna za sto kilkadziesiąt złotych.

Ostatnia edycja: 12.05.08 21:13:40
[#3] Re: Super Metroid dla SNES - recenzja

@galu, post #2

to radze zobaczyc metroid prime 3 na wii ..mistrzostwo

metroid prime hunters na ds tez cudo
[#4] Re: Super Metroid dla SNES - recenzja

@DRACOX, post #3

Eee, nie znasz się, najlepsze na Wii jest Pii!
[#5] Re: Super Metroid dla SNES - recenzja

@5h00n4y, post #4

Czuje się zniesmaczony Wii.
[#6] Re: Super Metroid dla SNES - recenzja

@APC74, post #1

Eeeeetam; Kopaliński juz nie zyje...
[#7] Re: Super Metroid dla SNES - recenzja

@DRACOX, post #3

MP3 - domyślam się, niestety jeszcze nie grałem.
Z kolei MP: Hunters prywatnie oceniam dużo gorzej niż pozostałe tytuły z serii - zbyt płytki aspekt eksploracji w trybie single a multiplayer mnie nie interesuje.

Przy okazji polecam naprawdę bardzo dobrą amatorską produkcję pod Windows - Cave Story - zbliżoną pod względem rozgrywki do dwuwymiarowych metroidów: http://www.galu.info/index.php?a=newslog&pokaz=11
[#8] Re: Super Metroid dla SNES - recenzja
A tym którzy skończyli grę Super Metroid i czują niedosyt polecam wersje Redesign i Expert Edition.
[#9] Re: Super Metroid dla SNES - recenzja

@Solo Kazuki, post #8

A masz do nich linki? Bo ja już dawno temu skończyłem zero i fusion.
[#10] Re: Super Metroid dla SNES - recenzja

@Gżegżółka, post #9

To są przerobione (nieoficjalne) wersje Super Metroid. Expert Edition jest trudniejsza i ma trochę pomniejszych zmian. Redesign natomiast jest całkiem przerobiona (dodano nawet 1 nowe udoskonalenie).

Jeżeli jesteś dalej zainteresowany, zapraszam na priva, bo linków juz niestety nie mam.
[#11] Re: Super Metroid dla SNES - recenzja

@galu, post #7

Przed chwilą ukończyłem Cave Story, bardzo fajne, co prawda nie których mogą razić nieco ascetyczne kolory, ale mi się podobało. Teraz pora przejść raz jeszcze i zobaczyć pozostałe zakończenia.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem