Komentowana treść: Interfejs myszy P2AM
[#1] Re: Interfejs myszy P2AM
Mam Polską produkcję i nie narzekam na jej działanie.
[#2] Re: Interfejs myszy P2AM
No i niech ktoś powie, że nam się amigowy sprzęt nie rozwija. Co
trochę powstają takie wypasy. ;)
[#3] Re: Interfejs myszy P2AM
Tja Jeden port tylko zajety to wielki plus, ALE nie widze aby fejsik byl przelotowy i dwa ciekawe czy działa roleczka ;) z myszki ?!
[#4] Re: Interfejs myszy P2AM

@MDW, post #2

Przez całe lata sprzęt nas ograniczał. Jakieś AGAty, szumiące Paule, kanapki, dorabiane interfejsy, jakieś FastATY wciskane nie powiem gdzie, wolne dyski, pamięci, karty dźwiękowe na złączu zegarka i inne dziwadła, które ciągle nie pozwalały na coś tam.

Prawdę mówiąc to klasycznej Amigi nigdy nie lubiłem przez te jej ograniczenia. Oczywiście nie dotyczy to naprawdę dawnych czasów kiedy to takie maszyny potrafiły zaimponować. Ale jak dożyliśmy normalnych czasów, a Amiga przestała się rozwijać to zaczęły mnie te ograniczenia wkurzać bardzo mocno.

http://www.ppa.pl/newsy/komentarze.php?p=6310&c=1#comments

[#5] Re: Interfejs myszy P2AM
Jest może taka przelotka PS2 do Amigi obsługująca jednocześnie mysz i klawiaturę?
[#6] Re: Interfejs myszy P2AM

@Leon, post #5

klawiatura przez port gier
[#7] Re: Interfejs myszy P2AM
Ja też mam taką przelotkć uznałem że nie mam czasu na jej budowanie kupiłem gotowca.Wolałby jednak poczytać o jakiejś karcie turbo wpinanej do medka lub A1200 z prockiem na G3 z 256MB pamićci.
[#8] Re: Interfejs myszy P2AM

@Dziadziomiecio, post #7

O czymś takim chyba nieprędko się dowiemy. ACK Controls zeszło śmiertelnie zdaje się...
[#9] Re: Interfejs myszy P2AM

@Grzegorz Kraszewski, post #8

Heh ale najpierw zrobilo dla amigi wiecej niz ktokolwiek:P
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem