Komentowana treść: AROS dla SAM440Ep
[#1] Re: AROS dla SAM440Ep
wreszcie sam ma coś wspólnego z Amigą..
[#2] Re: AROS dla SAM440Ep
niezle az tylko 7MB
[#3] Re: AROS dla SAM440Ep

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #2

bo nie chcialo mi sie dokompilowac reszty :P
[#4] Re: AROS dla SAM440Ep

@szuler, post #3

I tak fajnie, ja spodziewałem się Arosa na Efikę a tu taka niespodzianka. Aros jest, ale na Sam440. Tak czy inaczej brawo OK
[#5] Re: AROS dla SAM440Ep

@Sir_Lucas, post #4

Dla mnie AROS na Efikę miałby zdecydowanie bardziej praktyczny wymiar. A tak, to cóż, cieszę się, że jest na Samanthę, ale nic z tego dla mnie nie wynika...
[#6] Re: AROS dla SAM440Ep

@Grzegorz Kraszewski, post #5

... bo jeszcze nie kupiles Samanty
[#7] Re: AROS dla SAM440Ep

@Grzegorz Kraszewski, post #5

Dla mnie AROS na Efikę miałby zdecydowanie bardziej praktyczny wymiar


Dla mnie AROS na Efike jest malo istotny, bo Efiki nie posiadam.
[#8] Re: AROS dla SAM440Ep

@szuler, post #7

małe pytanie do wszytkich - kto jeszcze posiada Sam?
Póki co w Pl chyba jest sporo więcej Efik (nie zmienia to faktu, że uważam Sam za sprzęt lepszy, jednak jak zawsze rolę dydującą odgrywa strona ekonomiczna)
[#9] Re: AROS dla SAM440Ep

@wali7, post #8

czy są jakieś dane na temat ilości sprzedanych płyt SAM440 nie w Polsce tylko ogółem?
[#10] Re: AROS dla SAM440Ep

@rzookol, post #6

... bo jeszcze nie kupiles Samanty

A po co? AROS-a mogę sobie na swoim x86 postawić, kwestia zmiany dysku na większy...
[#11] Re: AROS dla SAM440Ep

@wali7, post #8

małe pytanie do wszytkich - kto jeszcze posiada Sam?


Obawiam sie, ze ilosc plyt Sam440 w Polsce wynosi 0.
[#12] Re: AROS dla SAM440Ep

@Grzegorz Kraszewski, post #5

Dobrze Krashan gada, ja tez bym sie ucieszyl, jakby w koncu sie pojawil AROS na Efike, sam czekam i czekam, na MorphOSa nie wiem czy moge jeszcze liczyc... tak wiec minal 18 maja, kiedy to mial byc AROS na Efi i cisza.. szkoda, juz sie napalilem strasznie.

PS. Ten koment pisze wlasnie z Efiki z Debianem :) Zabawa super, ale chcialbym w koncu jakis Amigowy akcent na mojej Efi :)
[#13] Re: AROS dla SAM440Ep

@skipp, post #12

Obstawiam, że bardziej możesz liczyć na MorphOS-a na Efikę, niż AROS-a. MOS Team jest zdeterminowany do wydania MOS-a 2.0 w przewidzianym terminie (przed końcem czerwca tego roku), a port AROS-a robi jedna osoba, z którą podobno nie ma żadnego kontaktu.
[#14] Re: AROS dla SAM440Ep

@Grzegorz Kraszewski, post #13

Hej, a tak z innej beczki - jak zainstalować QNX na Efice? Wiem, że można, niestety nie wiem JAK. Ktoś wie?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem