Komentowana treść: VLC 0.8.6f beta 3
[#1] Re: VLC 0.8.6f beta 3
No i jednak to cudo się niespodziewanie rozwija w wersji dla MorphOS-a. Overlay faktycznie się pojawił i działa! Tylko mimo wszystko w tej wersji nie radzę skalować okna. :) Efekt towarzyszący temu może być nieco dziwny. :) Ale trzymamy kciuki za następne wersje. Jest duża szansa, że będzie się dało tego używać. Chociaż teraz, gdy jest NORMALNY MPLayer dla MOSa, nie ma to już tak wielkiego znaczenia.
[#2] Re: VLC 0.8.6f beta 3

@MDW, post #1

A ja i tak na Fedorze naprzemiennie używam Mplayera i VlC. Poprostu każdy z nich ma trochę inny zestaw kodeków.
[#3] Re: VLC 0.8.6f beta 3

@MDW, post #1

Ja sprawdziłem tego VLC na filmiku z jakiejś amigowej imprezy (rozdzielczość koło 640x480) i nawet ładnie to chodziło obciążając CPU w okolicach 75%. Jednak MPlayer na płynne odtworzenie tego samego filmu potrzebował tylko 35%. Tak więc cieszy pojawienie się i ciągły rozwój VLC, jednak przed autorem jeszcze długa droga.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem