Komentowana treść: AmiArcadia 6.1 teraz też dla AmigaOS 4.0
[#1] Re: AmiArcadia 6.1 teraz też dla AmigaOS 4.0
Fajnie. Nigdy nie udalo mi sie odpalic tego na OS3.1. Napewno sie przyda, bo gier na AOS4 jest jak na lekarstwo (szczegolnie na klasyku) i kazda mozliwosc odpalenia czegos systemowego jest na wage zlota. :)
Mam nadzieje ze istnieje na to jakas wersja Boulder Dash i River Raid. Ostatnio w Boulder Dasha gralem na emulatorze ZXSpectrum. Niby wersja uzbozsza graficznie, ale jakby "lepsza" od wersji C64/Atari.
Mysle ze AmiArcadia powinna zastapic w pewnym sensie starsze gry z Atari, ktorego nigdy porzadnie nie udalo mi sie zaemulowac na Amidze. Niestety C64 mimo ze wybijal sie dosc znacznie od Atari, nigdy nie powstalo na niego np. wiecej wersji River Raid, a ta ktora powstala, byla nieco "uszkodzona" - mozna bylo jeszcze sterowac wystrzelonym pociskiem. Nie pamietam aby taki efekt wystepowal na Atari.
[#2] Re: AmiArcadia 6.1 teraz też dla AmigaOS 4.0

@Andrzej Drozd, post #1

W sprawie River Raid:

Mylisz się. Właśnie odpaliłem wersję dla Atari (pod emulatorem Atari800) i także można "sterować" pociskiem - pocisk jest zawsze w tym samym pionie co samolot.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem