Komentowana treść: EfikaZ - pomysł na obudowę
[#1] Re: EfikaZ - pomysł na obudowę
errrm... No, najpiękniejsze toto nie jest :D I jeszcze trzy stówy sobie liczą bez zasilacza... hmm... To ja już wolę moją radosną dłubaninę, przynajmniej mogę na niej wyrzeźbić "100% hand made" ;)
[#2] Re: EfikaZ - pomysł na obudowę
Siermiężne to dosyć. Zwłaszcza widać kompletny brak pomysłu na przyciski i LED-y. Też wolę swoje dziełko.
[#3] Re: EfikaZ - pomysł na obudowę

@Grzegorz Kraszewski, post #2

Coż nie każdy ma zacięcie do robienia własnej obudowy :)
[#4] Re: EfikaZ - pomysł na obudowę
To jest takie brzydkie, że aż ładne.
BTW: Niesamowita jest ta płyta Efiki. Dysk 2,5" wygląda na tym zdjęciu, na tle płyty, jakoś tak ogromnie...
[#5] Re: EfikaZ - pomysł na obudowę

@APC74, post #4

To prawda. Na zdjęciu obok obudowy powinno stać pudełko zapałek dla porównania, bo trudno sobie wyobrazić jak duże to faktycznie jest. Chociaż rozmiary dysku to każdy z nas zna więc jakieś porównanie mamy. Efika to naprawdę całkiem sympatyczne urządzenie. Ech, żeby ta jeszcze miało RAM, a nie tylko tę garstkę podręcznej pamięci dla systemu operacyjnego... ;)

Ostatnia edycja: 27.05.08 22:46:38
[#6] Re: EfikaZ - pomysł na obudowę

@MDW, post #5

przesadzasz :)
[#7] Re: EfikaZ - pomysł na obudowę
Zupelnie jak tyl mojej A1200 http://www.ppa.pl/graffiti/obrazki/sprzt/vibee/vibee_Amiga4.jpg
[#8] Re: EfikaZ - pomysł na obudowę
litosci ..sam powyginam lepsza i ladniejsza obudowe ,ze starego grilla ogrodowego i lampek choinkowych z piwnicy ;/
[#9] Re: EfikaZ - pomysł na obudowę

@DRACOX, post #8

Znaczy się, w sensie, że będziesz lampki choinkowe wyginał? ;) :P
[#10] Re: EfikaZ - pomysł na obudowę

@APC74, post #9

Wygięte lampki są fajniejsze niż proste. Jak w Matrixie. To nie lapka się wygina lecz my wokół niej.

Ostatnia edycja: 28.05.08 08:46:10
[#11] Re: EfikaZ - pomysł na obudowę
Taniej będzie kupić metalowy toster i przerobić... :D Wygląd ten sam. OK

Ostatnia edycja: 28.05.08 08:50:58
[#12] Re: EfikaZ - pomysł na obudowę
W jego skład wchodzi aluminiowa "skrzynka",

Patrzę na te fotki i tak myślę, że powyższe zdanie warto uzupełnić słowem "gustowna"
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem