Komentowana treść: Descent 2 (d2x) dla AmigaOS 4.0
[#1] Re: Descent 2 (d2x) dla AmigaOS 4.0
powtórze swoje zdanie sprzed paru lat komentujące port wolfa3d:

"teraz już nic nie uratuje mosa od upadku" :)
[#2] Re: Descent 2 (d2x) dla AmigaOS 4.0

@rzookol, post #1

I po co takie głupawe przypinki ? Czy gdzieś na stronie jest napisane, że to jest killer-apps ? Fajnie że jest może nadal są fani tej gry. Wywodów na temat leżenia MOS'a nie bedę snuł co by nie prowokować.
[#3] Re: Descent 2 (d2x) dla AmigaOS 4.0

@Dorrr, post #2

A co kolega taki nerwowy? Taki piekny dzień dziś mamy.
[#4] Re: Descent 2 (d2x) dla AmigaOS 4.0

@Arbuz, post #3

A co kolega taki ciekawski? Taki ładny wieczór sie zapowiada.
[#5] Re: Descent 2 (d2x) dla AmigaOS 4.0
Testował już ktoś ten port na Ami?
[#6] Re: Descent 2 (d2x) dla AmigaOS 4.0

@Leon, post #5

Ja mam zamiar... ale wine pod linuchemi nie chcial mi "wycisnac" plikow z instalki... dopoki nie odpale windy to nie odpale gry. Jednak obawiam sie ze moj klasik nie podola z tym portem (... libsdl.so) ... .

EDIT:
Szaman zwrocil mi uwage na to iz demo nie wymaga instalacji pod piecem. Niebawem dam znac...

Ostatnia edycja: 29.05.08 22:58:13
[#7] Re: Descent 2 (d2x) dla AmigaOS 4.0

@Leon, post #5

Testowałem i nawet chodzi. Demo działa ok niestety pełna wersja gry działa mi tylko do momentu kliknięcia na "New Game" wtedy wyskakuje GrimReaper i kicha. Acha ja mam nową Ami :)
[#8] Re: Descent 2 (d2x) dla AmigaOS 4.0

@TomK, post #7

Wiem, że masz nową Ami bo pamiętam jak przebiłeś cenę na 3500zł na EXECu. :P
Gdybym nie miał przeprowadzki w tym czasie to któż to wie czy bym nie miał jej teraz.
Wracając do tematu kiedyś dużo grywałem w descenta na PC i jestem ciekawy jak na klasyku pomyka dwójeczka.
[#9] Re: Descent 2 (d2x) dla AmigaOS 4.0

@Leon, post #8

jestem ciekawy jak na klasyku pomyka dwójeczka

Oczywiscie bez akceleracji 3D, bedzie mozna pograc tylko na pixelowatym 320x240. Latwo sie domyslic biorac pod uwage to, jak chodzi SDLowy port Heretica. :)
Gry jeszcze nie odpalalem.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem