Komentowana treść: TaeKwonDo Master i Super TaeKwonDo Master - recenzja
[#1] Re: TaeKwonDo Master i Super TaeKwonDo Master - recenzja
Fajna recka. Sam spędziłem onegdaj maaaasę czasu przy STKDM. :)
Tylko jedna rzecz mnie zastanawia... O ile TKDM wyszła tylko w wersji AGA, to czy STKDM na pewno wyszła TYLKO dla ECS??... Nie było późniejszej wersji AGA?... Przepraszam za sianie paniki jeśłi się mylę...

--
Pozdrawiam
[#2] Re: TaeKwonDo Master i Super TaeKwonDo Master - recenzja

@quantor, post #1

Nie, bo wersja SUPER to było to samo co TKDM, tyle że z poprawionymi błędami i z grafiką ECS.
[#3] Re: TaeKwonDo Master i Super TaeKwonDo Master - recenzja

@mailman, post #2

Wiem. Ale pytalem, czy POTEM nie wyszła druga wersja z grafą AGA?... Bo sama animacja postaci zdaje się nie różniła się niczym w porównaniu z TWDM (wyjątkiem była zdaje się postać Trocka, którą sfilmowano od nowa)... Coś tak mi się na dnie mózgu kiołata...;)
[#4] Re: TaeKwonDo Master i Super TaeKwonDo Master - recenzja

@quantor, post #3

Aha, też mi coś takiego świta, zdaje się w Magazynie Amiga w recce pisało. Komuś się chce poszukać? ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem