Komentowana treść: MPlayer RadioScript
[#1] Re: MPlayer RadioScript
Świetny skrypcik, polecam wszystkim. Teraz można posłuchać bez problemu chyba wszystkich poslkich stacji radiowych, które udostępniają swoje audycje przez internet. A ponadto jeszcze kilka fajnych rzeczy.
[#2] Re: MPlayer RadioScript

@AS, post #1

A ile ja się naszukałem tych stacji i ile było testowania czy na MPlayerze pójdzie. Najśmieszniejsze jest, że na zestawie Pegaz+fedora8 niektóre stacje idą a na Mosie już nie.
Mógłbyś sprawdzić jak ci idzie TVN24? Bo od kilku dni bardzo mi rwie.

Ostatnia edycja: 21.06.08 17:52:18
[#3] Re: MPlayer RadioScript

@Arbuz, post #2

Nie mam neostrady, a TVN24 tylko przez neostradę. Natomiast inne chodzą bardzo dobrze, choć niektóre po jakimś czasie potrafią się wysypać.
[#4] Re: MPlayer RadioScript

@AS, post #3

To dziwne bo jeszcze mi się nic nie wysypało. A jeśli się wysypało to trzeba Zbysiukowi zameldować. Zresztą przyjmie każdą ilość nowych stacji RTV.
[#5] Re: MPlayer RadioScript
Przydatny skrypcik. Dzięki! :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem