Komentowana treść: CubicIDE – specjalna promocja piłkarska
[#1] Re: CubicIDE – specjalna promocja piłkarska
Jak ktos skorzysta z "promocji" to ja sie do niego nie odezwe:). Kto wygra mecz? HISZPANIA:)
[#2] Re: CubicIDE – specjalna promocja piłkarska
A jak strzelą pięć bramek? Okazja!
[#3] Re: CubicIDE – specjalna promocja piłkarska

@recedent, post #2

Niemiaszkom bedziesz kibicowal?
[#4] Re: CubicIDE – specjalna promocja piłkarska

@Fazior, post #1

Ok, lecę skorzystać z promocji!
[#5] Re: CubicIDE – specjalna promocja piłkarska

@Fazior, post #3

A znasz taki dowcip: "... Sorry Wineto, biznes to biznes..."?


Ostatnia edycja: 26.06.08 12:00:17
[#6] Re: CubicIDE – specjalna promocja piłkarska

@MinisterQ, post #4

MiniQ: patrz komentarz 3 (jak leci pisanie:)?), Phibrizzo: matke ojczyzne za srebrniki bys sprzedal?

Ostatnia edycja: 26.06.08 12:05:58
[#7] Re: CubicIDE – specjalna promocja piłkarska

@Fazior, post #6

Dla tak wielkiej sprawy mogę pokibicować i niemcom.
Patrz na to wielkie poświęcenie, i ucz się od najlepszych.
[#8] Re: CubicIDE – specjalna promocja piłkarska
a piłkę dodają bo jak nie to nie rozumiem co to ma wspólnego!?
[#9] Re: CubicIDE – specjalna promocja piłkarska

@MinisterQ, post #7

Volksdeutsch :D

Ostatnia edycja: 26.06.08 12:48:33
[#10] Re: CubicIDE – specjalna promocja piłkarska

@Fazior, post #9

Znaczy to kończy definitywnie sprawę pewnego patcha jak mniemam?
[#11] Re: CubicIDE – specjalna promocja piłkarska

@MinisterQ, post #10

Heh nie no, przeciez jestesmy cywilizowanymi ludzmi, zawsze mozna pogadac, co wiecej mozna sie nawet dogadac:). Nie stawiaj sprawy na ostrzu noza (i tak Cie kombatanci z AK dopadna, co mi do tego:D), pacz nie jest potrzebny tylko mi;).
[#12] Re: CubicIDE – specjalna promocja piłkarska
Niech będą rzuty karne, najlepiej nie rozstrzygnięte po pierwszej serii
[#13] Re: CubicIDE – specjalna promocja piłkarska

@MinisterQ, post #7

Nie pisze się "patrz" tylko "PACZ". cool
[#14] Re: CubicIDE – specjalna promocja piłkarska

@Grzegorz Kraszewski, post #13

Jak tam Efika Anti Aircraft Defense System (EAADS - profesjonalnie brzmi, tak po natowsku prawda:))? Zostalo Ci tylko 4 dni Krashan:).
EDIT
Ale wypas, zobaczcie co znalazlem:
Acronym Definition
EAADS Enhanced Area Air Defense System (US Army)

Ostatnia edycja: 26.06.08 14:16:14

Ostatnia edycja: 26.06.08 14:16:45
[#15] Re: CubicIDE – specjalna promocja piłkarska

@Fazior, post #6

> Phibrizzo: matke ojczyzne za srebrniki bys sprzedal?

Co prawda to nie do mnie, ale jak widzę takie wypowiedzi to aż mnie coś bierze, mimo iż to żart. Może i piłka nożna to popularny sport, ale świat się wokół piłki nie kręci, w przeciwieństwie do tego co by chcieli inni.
Zresztą w dzisiejszych czasach do piłki powinno się podchodzić jako do "przyjacielskiej rywalizacji", a nie "wojny plemiennej". A kibicowanie innej drużynie nijak się nie ma do patryjotyzmu. Nie licząc tego że w dobie emigracji zarobkowej patryjotyzm może nabrać u nas negatywnego znaczenia jak to ma miejsce w krajach skandynawskich (z powodu wielonarodowościowego społeczeństwa u nich nazwanie kogoś patryjotą jest równe do nazwania u nas kogoś faszystą).
[#16] Re: CubicIDE – specjalna promocja piłkarska

@Solo Kazuki, post #15

A ja będę... świnią. Bo kibicuję niemieckiej ekipie, w zasadzie to Kubicy, ale jak wygrał to były oba hymny. :)
A poza tym, patriotyzm na pokaz, to nie ma nic wspólnego z patriotyzmem. Wielu robi to samo co inni, bo inni to właśnie robią i nie wypada być gorszym. Taki małpi odruch. Miło jest, tworzy się atmosfera, ale za długo nie trwa.
Wystarczy mi, że tacy patrioci po przegranym meczu z niemcami chodzili po ulicach i skandowali na cześć Podolskiego, na Kretynie i na Bashu treść jest. Życzyłbym takim, żeby ich synowie piłkarzami zostali, bo miliony patriotów o nich nie zapomną.

PS. Formułę 1 oglądamy z mamą chyba od 10. lat, jak nie dłużej, mieliśmy marzenia i doczekaliśmy się w niej polskiego kierowcy.
[#17] Re: CubicIDE – specjalna promocja piłkarska

@Grzegorz Kraszewski, post #13

Widzę że i ciebie wzięło PACZenie
[#18] Re: CubicIDE – specjalna promocja piłkarska

@Fazior, post #1

Łel, mozecie mi mowic jasnowidz:D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem