Komentowana treść: "Still Alive" - bardziej amigowa odsłona
[#1] Re: "Still Alive" - bardziej amigowa odsłona
ładnie :o
[#2] Re: "Still Alive" - bardziej amigowa odsłona

@arti4-92, post #1

Ładnnnna animacja to jest ale na LCD jak się włączy to można oglądać ale obraz jest na granicy częstotliwości i ciągle mi wyświetla tą informację na ekranie a nie mogę tego OSD wyłączyć

Ostatnia edycja: 28.06.08 11:27:02
[#3] Re: "Still Alive" - bardziej amigowa odsłona

@Arbuz, post #2

Ja też mam LCD (jakiś tani Samsung SyncMaster 204B, 21 cali, 1600x1200) i niczego takiego nie mam. Całość działa idealnie. A może wyedytuj systemowym ModeEdit ekran 320x240 i ustaw mu taką częstotliwość jaką łyka Twój LCD. Ja w takich małych rozdzielczościach mam wszędzie (8, 15/15 i 24 bit) 320x240, 60Hz, doublescan. Zero problemów z niskimi rozdzielczościami.
[#4] Re: "Still Alive" - bardziej amigowa odsłona

@MDW, post #3

Właśnie najciekawsze jest to, że wszystkie 320x240 mam w dublescanie w screenmode każdą rozdzielczość sprawdzam testem i każdy jest ok bez żadnych problemów. A jak włączam StillAlive to wywala osd z ostrzeżeniem (choć obraz widać ale OSD się nie wyłącza) Ale znalazłem sposób OSD przeniosłem do rogu ekranu (trochę to sposób połowiczny ale działa)
[#5] Re: "Still Alive" - bardziej amigowa odsłona

@Arbuz, post #4

a moze po prostu uzyj newmode
[#6] Re: "Still Alive" - bardziej amigowa odsłona

@rzookol, post #5

A o tym nie pomyślałem. Dzięki
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem