Komentowana treść: AppendDate 1.3
[#1] Re: AppendDate 1.3
czy kolejne update będzie kosztowalo 111.11 ojro ?
[#2] Re: AppendDate 1.3

@rzookol, post #1

Nie, myślę, że to by za tanio było. Zbieram na plazmę, więc nie mogę ulegać użyszkodnikom. Póki co jest promocyjnie za darmo, ze źródłami na licencji BSD.
[#3] Re: AppendDate 1.3

@Grzegorz Kraszewski, post #2

nawet się nie bede wypowiadać na temat oprogramowania bez opakowania i wytłoczonej płytki z nim
[#4] Re: AppendDate 1.3

@rzookol, post #3

Oj, bo dodam złośliwy requester pokazujący się na Twoim kompie... .
[#5] Re: AppendDate 1.3

@Grzegorz Kraszewski, post #4

musze siąść i skonfigurpwac to cudo pod ambientem
[#6] Re: AppendDate 1.3

@Grzegorz Kraszewski, post #4

Krashan, aros ma od dzisiaj rano NewRawDoFmt i VNewRawDoFmt ;)
[#7] Re: AppendDate 1.3

@szuler, post #6

Czyi debugowanie w arosie wniosło się na wyższy poziom, i sięgnęło prawie chmur i najwyższych szczytów! ;)
[#8] Re: AppendDate 1.3

@szuler, post #6

I w ten oto sposób można korzystnie wpływać na rozwój AROS-a pisząc programy dla MorphOS-a .
[#9] Re: AppendDate 1.3

@Grzegorz Kraszewski, post #8

I w ten oto sposób można korzystnie wpływać na rozwój AROS-a pisząc programy dla MorphOS-a


No ba. Byle do przodu i ku chwale arosa! :)
[#10] Re: AppendDate 1.3

@rzookol, post #1

Niestety, właśnie znalazłem błąd w tym nowym AppendDate. Przy użyciu z szablonem godziny dla katalogu ustala minuty zawsze na :07, a godzinę wydaje się że dobiera losowo. Konkretnie polecam taki skrypt do wykonania kilkakrotnie, i obejrzenie efektów:


makedir ram:arch
copy env: ram:arch
c:AppendDate format="_%Y-%m-%d_%H-%m" file=ram:arch
[#11] Re: AppendDate 1.3

@lubmil, post #10

Błąd jest w skrypcie, nie w AppendDate. Aby uzyskać minuty, trzeba użyć "%M", a nie "%m". Tak jak jest w skrypcie, wstawiany jest tam numer miesiąca z zerem wiodącym, stąd "07".
[#12] Re: AppendDate 1.3

@Grzegorz Kraszewski, post #11

Jasne już. Oczywiście. No i teraz działa dobrze. Ponieważ krashan na moją prośbę napisał ten programik, to napiszę tu do czego ja go używam. Po uruchomieniu rano komputera zmieniam nazwę logu z kanału ircowego #ppa za pomocą takiego skryptu

c:AppendDate days=-1 format="_%Y-%m-%d" AmigaOS:System/AmIRC_35/Logs/ppa
AskReq -tInfo -rGotowe -gOk

Poza tym archiwizuję prefsy programu NewsCoaster. Program ten ma tę wadę, że lubi "rozkwasić" plik .prefs
Archiwizację robię po każdym odbieraniu newsów, używając AppendDate z parametrem daty i godziny. Najpierw tworzę katalog arch na partycji archiwalnej w odpowiednim miejscu. Następnie kopiuję do niego plik .prefs, no i na koniec dla katalogu arch używam AppendDate. Wszystko takim skryptem

c:MakeDir Arch:!!!!!!!_News-Prefs/Arch-BIG/arch
c:Copy News:...News_GZT/.prefs Arch:!!!!!!!_News-Prefs/Arch-BIG/arch
c:AppendDate format="_%Y-%m-%d_%H-%M" file=Arch:!!!!!!!_News-Prefs/Arch-BIG/arch
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem