Komentowana treść: Amiga Eastern Meeting 2008 - REAKTYWACJA
[#1] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - REAKTYWACJA
Super bede na 100 % :)
[#2] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - REAKTYWACJA
Jak bym nie zaplanowal wczesniej woodstocku, to na pewno bym zawital ,bo akurat mam wtedy urlop.Zycze dobrej zabawy , a nawet jeszcze lepszej :)
[#3] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - REAKTYWACJA
Znów gdzieś na dalekim wschodzie. Róbcie tak dalej a zawsze będę miał wymówkę żeby się nie zjawić. ;) :)

Życzę Wam fajnej imprezy, a sobie szybkiej relacji i fotek z niej.
[#4] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - REAKTYWACJA
Ano właśnie. Jak z dojazdem? Pociągiem do którego miejsca najlepiej dojechać?
[#5] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - REAKTYWACJA

@Kokos, post #4

pociągiem do pięknego miasta Lublin, autobusem 34 lub 6 na dworzec PKS, stamtąd busem do włodawy, dalej przesiadasz sie na wielbądy lub konno, trzeba nająć też tragaży i przewodnika, chyba, że masz GPS ;)
[#6] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - REAKTYWACJA

@Kokos, post #4

Mogę kogoś zabrać z Lublina, lub osobę przyjezdną, o ile będę jechał samochodem, o ile będę się wybierał na immprezę, a się wybieram : ]
[#7] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - REAKTYWACJA

@Bagheera, post #6

Ja tam bym sie bal z Toba jechac, jeszcze cos czlowiekowi do napoju dosypiesz i zaczniesz robic takie akcje jak na Twoim avatarze:D
[#8] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - REAKTYWACJA

@Fazior, post #7

Jak byś był młodą, atrakcyjną dziewczyną, to może by mi takie coś przez myśl przeszło, w pozstałych wypadkach, zapomnij ;d
[#9] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - REAKTYWACJA

@Fazior, post #7

Ja też mogę zabierać z Lublina (podobnie - o ile pojadę) i nie mam takich atrakcji jak w avatarze Bagheery ;).
[#10] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - REAKTYWACJA

@Bagheera, post #8

Jakos przezyje:). Ciekawe czy malzonke uda mi sie namowic:), w sumie moge sprobowac. Rzuce tekstem: "Kochanie, a co bys powiedziala na weekend nad jeziorem?" :D.
[#11] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - REAKTYWACJA

@Fazior, post #10

Weekend nad jeziorem z grupą zboczeńców, którzy zamiast się kąpać oglądają kompa :)
[#12] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - REAKTYWACJA

@Leander, post #11

Tego nie musi wiedziec:)
[#13] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - REAKTYWACJA

@Leander, post #11

Dziwne to by było jakbym się tyle tłukł pociągiem żeby się tylko wykąpać. To mogę zrobić u siebie. :)
[#14] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - REAKTYWACJA

@MDW, post #3

spoko wlodawa ;) Pepson sie ucieszy :P i spirytus tani ;-]
[#15] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - REAKTYWACJA

@Bagheera, post #5

Jest jakieś info jak jeżdżą PKS-y i ile może zająć dotarcie do Włodawy oraz z Włodawy na miejsce z buta?

THX.
[#16] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - REAKTYWACJA
Hmmm... Może by się tak w końcu wybrać do Włodawy? Wszak z Zamościa mam tak blisko. Rzut granatem, nawet blisko od/do Białego :D. Może namówicie mnie na reaktywację sprzętu bądź zakup Efiki? :)
------
6Amper
[#17] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - REAKTYWACJA

@Kokos, post #15

Kokos, z buta to tak z 45 minut (ostatni raz szedłem z 15 lat temu, to nie pamiętam), ale obstawiam, że z dworca są busy do Okuninki. A z Lublina masz np. busy.lublin.pl chyba, albo rozkład PKS-u (rozklady.com.pl), za nic jednak nie odpowiadam :).
[#18] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - REAKTYWACJA

@HOŁDYS, post #14

Hołdys, jedziesz?
[#19] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - REAKTYWACJA

@Kokos, post #15

Kokos, autobusów z Lublina do Włodawy jest jak psów. Możesz "lecieć" liniami PKS (bilet studencki 7.5 zł, normalny 10 zł). Ale dokładnego rozkładu Ci nie przedstawie. Jest też sporo kursów z ramienia prywatnych przewozników, godziny odjazdów są na stronie:

http://informacja.wlodawa.pl/rozklad_bus.php

Wiem jednak że PKSy podjezdzają centralnie do Okuninki, czyli nie musiałbyś sie przesiadać we Włodawie. W poniedziałek dowiem sie o której są te "bezpośrednie" kursy i dam znać.

Dojazd dużym PKSem z Lublina do Włodawy zajmuje 1:45, małym busem PKS 1:30, busem prywatnym 1:15. Nie radze raczej pieszej wedrowki nad Jezioro (policz ile zajmie Ci przejście ok. 10 km. brzegiem ruchliwej ulicy - recze że nie bedzie to ani przyjemne ani bezpieczne:)). Wiórek kokosowych to u nas jeszcze dostatek, wiec nie musisz sie poświecać :P
[#20] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - REAKTYWACJA

@MarX, post #19

Ale On jest twardy. I owłosiony. Da radę. A jak nie, to 121.
[#21] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - REAKTYWACJA

@MinisterQ, post #20

Hihi. Już wiem co sobie szczele na ew plakietce ID. Hiehie. ;]

Ciekawe czy mnie ktoś po tym szczeli. ;]
[#22] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - REAKTYWACJA

@Kokos, post #21

Jakbym się zjawił, to ja z chęcią :P
[#23] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - REAKTYWACJA

@GumBoy, post #22

Oj Gumek bądź dla mnie miły.. :(
[#24] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - REAKTYWACJA

@Kokos, post #23

Ja? Miły?
Nie wymagasz za dużo? ;P
[#25] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - REAKTYWACJA

@amper, post #18

a Ty się wybierasz? Jeśli tak to może zorganizujemy wspólny wyjazd z Zam?
[#26] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - REAKTYWACJA
A ja tam dzisiaj na j.Białym byłem. Teren sprawdzony i rozminowany. Woda jak zwykle mokra..
-----------
MaaG^dA
[#27] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - REAKTYWACJA

@adater, post #25

Wybieram się, i nie wybieram. Transport jest, kasa jest ale duch już nie ten. Chciałbym zobaczyć to coś co kiedyś mnie w Amidze zauroczyło i co nigdy nie pozwoliło się jej pozbyć.
[#28] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - REAKTYWACJA

@amper, post #27

Spoczko. Biere lapka z KDE4 na Kubuntu. ;]
[#29] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - REAKTYWACJA
Na stronie poświeconej Amiga Eastern Meeting 2008 dodałem informacje ułatwiające dojazd na impreze (dla jadących z Warszawy/Białej Podlaskiej oraz Lublina). Chełmiacy znają te tereny jak swoją własną kieszeń wiec nie bede im tłumaczył :)
[#30] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - REAKTYWACJA

@MarX, post #29

Mógłbyś jeszcze pomóc i dać info jak PKP-owicze powinni kierować się na partyplace? :) Najlepiej jakim PKS-em etc? :) Byłbym dźwięczny. (o powrocie też muszę pamiętać ;d)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem