Komentowana treść: Cinnamon Writer 0.58
[#1] Re: Cinnamon Writer 0.58
Pod SDL? To dlaczego nie ma jeszcze wersji dla MorphOS? A moze by to zadzialalo pod os4emu?
[#2] Re: Cinnamon Writer 0.58

@MDW, post #1

Nie dziala pod OS4emu.
[#3] Re: Cinnamon Writer 0.58

@Andrzej Drozd, post #2

Wg Snoopium program wymaga do działania multiuser.library.
[#4] Re: Cinnamon Writer 0.58

@grxmrx, post #3

Nie mam takiej biblioteki w AOS4. Moze to jakas wewnetrzna biblioteka kernela lub GUI z ktorego korzysta ten program?
[#5] Re: Cinnamon Writer 0.58

@Andrzej Drozd, post #4

biblioteka jest tu: http://aminet.net/util/misc/MultiUser18bin.lha


Ostatnia edycja: 20.07.08 11:45:09
[#6] Re: Cinnamon Writer 0.58
Zapowiada sie ciekawie :) Ale co z tego jezeli mozna o tym tylko poczytac.Dawac nowy sprzet pod OS4 :D
[#7] Re: Cinnamon Writer 0.58
Czym się różni drukowanie innych formatów od drukowania PDF?

Samo odczytanie go przez program nie wystarczy, żeby do druku wysłać?
[#8] Re: Cinnamon Writer 0.58

@GumBoy, post #7

Wprowadzono możliwość drukowania (ogólnie na drukarkę - nie było to dostępne w poprzednich wersjach) oraz możliwość zapisywania plików (eksport) w formacie PDF. To dwie różne czynności. Poza tym gdzie jest cokolwiek napisane o drukowaniu PDF-a?
[#9] Re: Cinnamon Writer 0.58

@mailman, post #8

Po prostu tak to zrozumiałem, że chodzi o drukowanie PDF.
Zwłaszcza, że eksperymentalna możliwość drukowania w procesorze tekstu brzmi cokolwiek absurdalnie jak dla mnie.

Użyteczność poprzednich wersji (bez możliwości drukowania) jest wątpliwa w takim razie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem