Komentowana treść: Bruce Lee i nie tylko...
[#1] Re: Bruce Lee i nie tylko...
Ojjj, wrocily spomnienia z dziecinstwa... z mala roznica bo gralem w nia na Komodorku64, ale gre podobnie wspominam - lekka i przyjemna, chociaz jej nie przeszedlem, przyniosla mi wiele radosci. Dzieki za recke PopoCop! :D
[#2] Re: Bruce Lee i nie tylko...

@Lokaty, post #1

Oj taaak. Ja również grałem w nią na c64, to była chyba pierwsza gra w którą grałem na tym sprzęcie :)
Dzięki za przywołanie wspomnień :)
[#3] Re: Bruce Lee i nie tylko...

@Lokaty, post #1

A ja grałem pierwszy raz w Bruce Lee na ATARI 65XE ; ) Spectrumem się nigdy nie interesowałem , ale cos mi się wydaje , ze się to zmieni teraz , ogólnie dobra robota dzięki ; ) I czekamy na więcej :D
[#4] Re: Bruce Lee i nie tylko...
Hmmm... W tekst wkradla sie pewna niescislosc. O ile pamiec mnie nie myli, gra ma bardzo duzo wspolnego z Brucem Lee. Gra powstala dzieki zgodzie (na licencji) udzielonej przez zone Bruce'a - Linde Lee. Stosowna informacja jest na stronie tytulowej gry w wersji na Atari. W wersji na Spectrum widocznie ja pominieto.

Sorry za brak polskich znakow. :)


Ostatnia edycja: 02.08.08 15:04:37
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem