Komentowana treść: FileMasterPPC 3.1
[#1] Re: FileMasterPPC 3.1
Śmieszne ale sympatyczne. :)

No ale ten FileMaster raczej jest nie do użytku. Wszystkie nazwy plików dłuższe niż 32 znaki są uwalone. Nie lubię używać nazw po 100 znaków ale tak do 50 to normalne w dzisiejszym świecie. Zwłaszcza świecie muzyki i filmów. Myślę, że jeżeli ten program ma mieć sens to powinno być to przede wszystkim zmienione.
[#2] Re: FileMasterPPC 3.1

@MDW, post #1

A zwruciłeś uwagę autorowi???Albo raczej napisałeś jaki występuje błąd.??
[#3] Re: FileMasterPPC 3.1

@Baru, post #2

To nie jest błąd. To normalna pozostałość FileMastera ze staroamigowych czasów. Dlatego w 1997 roku (kilka dni przed party Intel Outside 4) przestałem go używać i przesiadłem się na Opusa Maglellana. Ta cecha FileMastera jest znana wszystkim od zawsze. Dlatego też dziwię się przy okazji każdego newsa na jego temat. Do momentu gdy ten element programu będzie nadal w takiej postaci w jakiej jest to ten program się nie nadaje do normalnego codziennego użytku. To znaczy ja mam jeszcze 50 powodów do tego żeby go nie używać ale to już rzecz gustu więc o nich nie wspominam.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem