Komentowana treść: MPlayer RadioScript v 045
[#1] Re: MPlayer RadioScript v 045
fajne, nareszcie mogę pooglądać telewizje Trwam
[#2] Re: MPlayer RadioScript v 045

@rzookol, post #1

Radio maryja też jest
[#3] Re: MPlayer RadioScript v 045
Podanie adresu mailowego wprost w treści newsa na stronie głównej nie jest rozsądne ze względu na ilość botów jaka się przewala przez ten portal...
[#4] Re: MPlayer RadioScript v 045

@Mario, post #3

Autor tego chciał, więc dlaczego nie?
[#5] Re: MPlayer RadioScript v 045

@mailman, post #4

Chciał klikalnego linka?
[#6] Re: MPlayer RadioScript v 045

@SirLEO, post #5

Ale macie problem. Zbysiuk jakoś z tego powodu nie robi afery. Ważne że fajny kawałek działającego softu napisał a wy tak nie na temat
[#7] Re: MPlayer RadioScript v 045

@Arbuz, post #6

Ja nie robię afery. :P Ja tylko zwracam uwagę, że być może jest to jakieś niedopatrzenie. :)
[#8] Re: MPlayer RadioScript v 045

@Mario, post #7

Ok - dzieki za te uwage. Nie zrobie tego wiecej, bede pamietal. Jestem przekonany, ze wybaczycie mi to niedopatrzenie, zreszta moj adres mozna zanalezc w opisie do skryptu na Aminecie.
[#9] Re: MPlayer RadioScript v 045

@Zbysiuk, post #8

dodawaj moze jakies _USUNTO_ albo _NOSPAM_
[#10] Re: MPlayer RadioScript v 045

@Zbysiuk, post #8

Wiesz, to nie chodzi o to, że dla czytelników lub administratorów jest to jakiś problem. Bardziej chodzi o to, że są takie małe robaczki w Internecie, które kolekcjonują takie adresy mailowe ze stron internetowych i potem rozsyłają na nie spam. Także o to, że ktoś się tu pogniewał zdecydowanie się nie obawiaj - conajwyżej dostaniesz kilka (set) maili o powiększaniu, wiagrze, złotych rolexach za grosze i linki do stron erotycznych z trojanami (niegroźnymi pod MOSem ;) ).
Najlepszy sposób na przekazanie maila na PPA to linkowanie strony swojego profilu, gdzie jest obrazek z adresem. W Twoim przypadku jest to: http://www.ppa.pl/forum_ppa/profile.php?id=1076 (chociaż widzę, że w profilu PPA masz wpisany inny adres - bez "2" :) ).

Ostatnia edycja: 03.08.08 12:50:39
[#11] Re: MPlayer RadioScript v 045

@Mario, post #10

Oczywiscie masz racje. Nie przypuszczam zeby sie ktos pogniewal, raczej odbieram to jako tzw. "zdrowa krytyke", jesli chodzi o reguly zamieszczania newsow - przyda mi sie w przyszlosci.
Jesli chodzi o adres na ppa to nie moge go zmienic. Apelowalem nawet w tej sprawie w ktoryms z watkow ale bez rezultatu.
[#12] Re: MPlayer RadioScript v 045

@Zbysiuk, post #11

Może warto napisać bezpośrednio do redakcji tędy:
http://www.ppa.pl/newsy/napisz.php
[#13] Re: MPlayer RadioScript v 045

@Mario, post #12

Zrobione - zobaczymy.
Dziekuje za podpowiedz.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem