Komentowana treść: Kontroler USB - Deneb
[#1] Re: Kontroler USB - Deneb
"Lekkie pióro" - przyjemnie się tą recenzję czytało. OK
Wpadły mi w oko 3 literówki:

expansion port opcjonalnie zgodny portem zegara.
'z' gdzieś uciekło. ;)

Przechodzi ona wtedy automatycznie w tryb PIO, a także umożliwa...
ktoś 'i' rąbnął... :P

(służy do tego prosty i przejrzysty progam Luciferin)
Rrrrr :)

[#2] Re: Kontroler USB - Deneb

@APC74, post #1

Poprawione.
[#3] Re: Kontroler USB - Deneb

@APC74, post #1

Dzięki za pozytywny komentarz. :D
Wieki nic nie pisałem - poprację nad warsztatem, będzie lepiej...

[#4] Re: Kontroler USB - Deneb

@mailman, post #2

Dzięki. OK
[#5] Re: Kontroler USB - Deneb

@Deftronic/..., post #3

Fajny artykulik. Można by było jeszcze dokładniej opisać działanie programu Luciferin, gdyż to nowość na rynku i na pewno wielu jest zainteresowanych co można dokładnie osiągnąć z tym Flash Romem na karcie.
[#6] Re: Kontroler USB - Deneb

@AS, post #5

Mogę coś takiego napisać. Problem jest w tym, aby za bardzo nie przypominało to instrukcji. Da się to zrobić... ;)
[#7] Re: Kontroler USB - Deneb

@AS, post #5

To nie jest nowość na rynku. Podobny flash rom siedzi w mojej A4000 już chyba ponad 2 lata. A dokładnie chodzi o eFlasher firmy Elbox.
A co do ceny tego nowego urządzenia, to obecnie jak funt stoi tak nisko, to cenę można porównać do zakupu właśnie eFlashera, SpideraII i klucza do Poseidona. Czyli jest to alternatywa dla nie posiadających Mediatora w swoich A4000.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem