Komentowana treść: Perfect Paint - uaktualnienie
[#1] Re: Perfect Paint - uaktualnienie
Odpalał to ktoś pod mos2.0 ? u mnie niby chodzi, ale nie wyświetlają się grafiki rozwijanego menu na toolbarze...
[#2] Re: Perfect Paint - uaktualnienie

@MaaG^dA, post #1

ten program nigdy mi pod mosem nie dzialal prawidlowo, wiec mysle ze ta wersja tez nie bedzie.
[#3] Re: Perfect Paint - uaktualnienie

@nelson, post #2

Z każdą kolejną wersją pod MOSem jest coraz lepiej, ale to prawda - poprawnie nie działa. W tej wersji widzę poważne problemy z odrysowywaniem GUI. Bardzo "średnio" to działa. :(

Ostatnia edycja: 05.08.08 08:47:41
[#4] Re: Perfect Paint - uaktualnienie

@MaaG^dA, post #1

To na pewno błąd w Perfect Paincie, nie w MOSie. ;)
[#5] Re: Perfect Paint - uaktualnienie

@MinisterQ, post #4

no bo program byl tak napisany, ze nie dzialal ani na OS4 ani na MOSie, a potem "nowy" autor zaczal wprowadzac zmiany zeby dzialal na OS4 co widocznie stwarza problemy na MOSie (chociaz autor kiedys sie zarzekal ze ma do MOSa dostep, ale widac slaby ;))
[#6] Re: Perfect Paint - uaktualnienie

@MaaG^dA, post #1

Ja odpalałem, ale na MOSie 1.4.5. Z ostatnią poprawką chodzi wreszcie w miarę stabilnie, udało mi się porobić trochę rzeczy. Wcześniej wieszał się zbyt szybko. Jednak przy niektórych funkcjach nie odrysowuje GUI.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem