Komentowana treść: Ciąg dalszy wieści z sądu
[#1] Re: Ciąg dalszy wieści z sądu
czyżby zbliżał się koniec?
[#2] Re: Ciąg dalszy wieści z sądu
Zawsze mnie drażnił ten prawniczy bełkot. ;)
[#3] Re: Ciąg dalszy wieści z sądu

@DRACOX, post #1

łał :o Nie wiem co powiedzieć.
[#4] Re: Ciąg dalszy wieści z sądu
Ciekawe czy dogadają się do końca roku. Nowa amiga tuż przed gwiazdka mogłaby się sprzedać.
[#5] Re: Ciąg dalszy wieści z sądu

@ender, post #4

Gwiazdka czy nie gwiazdka - to nie ma znaczenia. Amiga to nie XBox360 czy PS3, że kupuje się ją dzieciakom na giwazdkę. :) To maszyna dla starych pierdzieli jak my. Dla takich nie ma znaczenia jaka to okazja. Jak się na coś czeka kilka lat to się kupuje jak to wychodzi, a nie czeka na pseudo-okazję. :) Tym bardziej, że po tylu latach czekania pewnie każdy kto chce już dawno uzbierał na swoją wymarzoną PRAWDZIWĄ Amigę.

Ostatnia edycja: 08.08.08 17:21:02
[#6] Re: Ciąg dalszy wieści z sądu

@MinisterQ, post #2

To fakt, wczoraj siedziałem nad tym tekstem chyba z godzinę i próbowałem to wszystko jakoś poukładać (mam nadzieję, że nie poprzekręcałem czegoś). Podpytałem nieco na zachodnich portalach, bo niektórych zwrotów to nawet Angole nie łapią.
[#7] Re: Ciąg dalszy wieści z sądu
Co to w ogóle jest ten Itec LLC i dlaczego miesza się do sprawy..? Nic nie rozumiem. Nawet mi się nie chce zastanawiać.. Żenada jednym słowem.
[#8] Re: Ciąg dalszy wieści z sądu

@skipp, post #7

[#9] Re: Ciąg dalszy wieści z sądu

@ender, post #4

O jakiej nowej Amidze piszesz?
[#10] Re: Ciąg dalszy wieści z sądu
Zombie-Itec odpadł. Szkoda, a taki ładny był... ;>
[#11] Re: Ciąg dalszy wieści z sądu

@GumBoy, post #9

Kolega ender miał chyba na myśli nową Samantę + nowy AmigaOS= nowa Amiga. Oczywiście jak dojdzie do kompromisu pomiędzy Hyperionem a Amiga Inc.
[#12] Re: Ciąg dalszy wieści z sądu

@Leon, post #11

Nie jak dojdzie do kompromisu, tylko jak Sam zostanie legalnie przemianowana na Amiga.

No i nie wiem czy to taka nowa Amiga i powód do domy będzie, bo Sam to cofnięcie się wstecz w stosunku do A1.
[#13] Re: Ciąg dalszy wieści z sądu

@ender, post #4

Narazie niczego nie można być pewnym. Bardzo często takie spotkania bywają ostre i porwadza do jeszcze większej kutni ..
[#14] Re: Ciąg dalszy wieści z sądu

@Leon, post #11

Nic z tego. Hyperion walczy o ewentualny udzial i prawa do AmigaOS4. Prawa do nazwy Amiga czy tez licencjonowania nowego sprzętu nadal są w wyłącznej gestii firmy ANic..
[#15] Re: Ciąg dalszy wieści z sądu

@mailman, post #8

Dzięki za rozjaśnienie kwestii..
[#16] Re: Ciąg dalszy wieści z sądu
Tak i nastanie Armageddon - sprzętu nie ma !!!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem