Komentowana treść: Kolejna prezentacja AmigaOS 4.1
[#1] Re: Kolejna prezentacja AmigaOS 4.1
Mam zamiar się tam wybrać, więc jeśli kogoś interesują konkretne rozwiązania, ma pytania związane z OS4.1 - niech pisze, będę wiedział dokładnie o co się pytać. Wykonam też zdjęcia ze spotkania.
[#2] Re: Kolejna prezentacja AmigaOS 4.1

@Deftronic/..., post #1

"Nafilmikuj" wszystko... ;P
[#3] Re: Kolejna prezentacja AmigaOS 4.1

@Lokaty, post #2

Dobra, nagram film. Mam statyw do dyspozycji więc spoko...
[#4] Re: Kolejna prezentacja AmigaOS 4.1

@Deftronic/..., post #3

1. Zapytaj czy gry 3D dostały widocznego przyspieszenia.
2. Przetestuj jak działa pamięć wirtualna (po przekopiowaniu jakiegoś filmu do pamięci).
3. Jeżeli będziesz miał możliwość to porób dużo zrzutek ekranu.
[#5] Re: Kolejna prezentacja AmigaOS 4.1

@Leon, post #4

Ok, zapytam. Materiału będzie sporo - zapewniam (zdjęcia i filmy)...
[#6] Re: Kolejna prezentacja AmigaOS 4.1
Pozdrow ekipe ode mnie, a zwlaszcza MikeyC. Brak czasu uniemozliwia mi wyjazdy na spotkania, ale pewnie kiedys znajde czas to sie spotkamy i pogadamy jak dawniej...
[#7] Re: Kolejna prezentacja AmigaOS 4.1

@TCD, post #6

Cze. Liczę na to... :D. Od naszego ostatniego spotkania, upłyneło sporo wody w Tamizie :). Straciłem (spaliło się) parę kompów - jakieś fatum, czy co - i szlag trafił kontakty, mail'e itp. Pozdrawiam.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem