Komentowana treść: EFIKube - nowy pomysł na obudowę
[#1] Re: EFIKube - nowy pomysł na obudowę
Biedne Efi-owce.. Nawet porządnej obudowy nie mają...
[#2] Re: EFIKube - nowy pomysł na obudowę

@Kokos, post #1

nie znasz się :)

To jest wlaśnie fajne :) a pożądna bude bedzie można zobaczyć na PowerDev Meeting :)
[#3] Re: EFIKube - nowy pomysł na obudowę

@Drako^lM, post #2

O ile coś o wymiarach 185 x 150 x 88 mm można nazwać "budą" cool.
[#4] Re: EFIKube - nowy pomysł na obudowę

@Grzegorz Kraszewski, post #3

motorollin' robi większą obudowę, więc "buda" do niej jak najbardziej pasuje. Nie wiem, po co mu tyle miejsca po bokach - poskąpił na PicoPSU jak co poniektórzy? :D
[#5] Re: EFIKube - nowy pomysł na obudowę

@Drako^lM, post #2

Poróbcie proszę szczegółowe zdjęcia. :]
[#6] Re: EFIKube - nowy pomysł na obudowę
Te klocki polaczyl na "kleju", czy bez?
W koncu podczas transportu, dziecinny czar lego moze prysnac, jak domek z kart ;)

Ostatnia edycja: 20.08.08 07:52:18
[#7] Re: EFIKube - nowy pomysł na obudowę
Kiepskie, ten pc w tamtym wątku niżej jest cacy. Pewnie tak sobie na pokaz klockami obłożył tylko, bo nawet podstawy nie przyciął.
[#8] Re: EFIKube - nowy pomysł na obudowę

@SirLEO, post #7

To na razie beta pewnie i jeszcze ma możliwość zwiększenia rozmiarów obudowy jeśli dopakuje jeszcze tam jakiś zasilacz czy coś innego ;) Ale faktycznie wygląda jakby tylko dla śmiechu to tak złożył... A obudowa do tego PC - spora i całkiem całkiem...
[#9] Re: EFIKube - nowy pomysł na obudowę

@recedent, post #4

Będzie pico psu. Może po prostu lubi jak jest trochę miejsca a nie robić ciasny piekarnik.
[#10] Re: EFIKube - nowy pomysł na obudowę

@Dzban, post #9

Mój przezroczysty piekarniczek mniejszy chyba być nie może, a nawet po paru godzinach pracy nawet jajka sadzonego nie usmażysz. Chyba mi się jakiś uszkodzony model trafił, czy co?
[#11] Re: EFIKube - nowy pomysł na obudowę

@Drako^lM, post #2

Obudowa ciekawa, ale do "użytku codziennego" bym takiej nie chciał. Jak na mój gust zbyt infantylna :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem