Komentowana treść: Amiga Walker - wyjaśnienie
[#1] Re: Amiga Walker - wyjaśnienie
Z poważaniem i przykrością, że projekt nigdy nie wszedł w fazę produkcji

Żadna strata. Kiedy powstał, był tak samo "na czasie", jak goła A1200, przywrócona do produkcji przez Escom. Poza garstką desperatów nikt by tego sprzętu nie potraktował poważnie.
[#2] Re: Amiga Walker - wyjaśnienie
wczesnie, ten gosciu teraz przy okazji sobie reklame firmy robi.
[#3] Re: Amiga Walker - wyjaśnienie
Wow. 12 lat minelo od tego wydazenia a dopiero teraz ktos raczyl cos powiedziec na ten temat.
[#4] Re: Amiga Walker - wyjaśnienie
Ja w kwestii formalnej:

Podczas przeprowadzki mojej firmy ponownie natknąłem się na modelu projektu Amiga Walker

chyba powinno tam być "natknąłem się na model", albo "na projekt modelu". No, chyba że "potknąłem się na modelu"

Ostatnia edycja: 22.08.08 22:29:01
[#5] Re: Amiga Walker - wyjaśnienie

@recedent, post #4

Mogło i tak być
[#6] Re: Amiga Walker - wyjaśnienie
Kto znowu wyciągnął odkurzacz!? ;)
P.S. Tekst ze strony www firmy:

Your success is our challange

Chyba muszę jeszcze trochę popracować nad swoim angielskim... ;)
[#7] Re: Amiga Walker - wyjaśnienie
Można powiedzieć, że odkurzył dawny temat odkurzacza
[#8] Re: Amiga Walker - wyjaśnienie

@Dave, post #7

Hehehe, że pozwolę sobie zaSzarzyć. :D
[#9] Re: Amiga Walker - wyjaśnienie
A ja caly czas myslalem ze chodzi o gre Walker. :twisted
[#10] Re: Amiga Walker - wyjaśnienie

@Andrzej Drozd, post #9

jak byś nie zatrolował to nie byłbyś sobą
[#11] Re: Amiga Walker - wyjaśnienie

@arti4-92, post #10

Sam trollujesz tym postem.
Tak sie sklada ze ja tez widzac tytul posta pomyslalem najpierw o grze Walker.
[#12] Re: Amiga Walker - wyjaśnienie
Merlancia Industries zdecydowanie rządzi. Dr Czerwinsky to mój idol.
[#13] Re: Amiga Walker - wyjaśnienie
Amiga Walker? Dżizus, ile lat temu to było... Ale pamiętam do dzisiaj, że na sam widok tego sprzętu i jego specyfikacji z moich ust nie wydobywały się komentarze, tylko soczyste przekleństwa :)
[#14] Re: Amiga Walker - wyjaśnienie

@Adam Kulesza, post #13

EC030/40, czyli technologia dostępna dla Amigi od niemal dekady, w czasach, kiedy "firmy trzecie" właśnie rzuciły pod strzechy 060 (nie mówiąc już o tym, na jakim etapie była wtedy reszta świata). Duch Commodore natychał amigowych decydentów zza grobu.
[#15] Re: Amiga Walker - wyjaśnienie

@Daclaw, post #14

Taaa, dostępna w 96 roku od dekady dla KAŻDEGO (polecam sprawdzić cenę A3000 na początku lat 90tych) i 1260 - za ponad 2000 pln bez ramu ... pomijając debilne pomysły typy 1 mega chip (Tyschtchenko to po niemiecku nożyczki?) - prywatnie uważam, że spoooooro by tego sprzedali, zważywszy, ile zdołali spuścić A1200 MAGIC. Płyta główna wygląda bardzo interesująco pod kątem przyszłych kanapek w porównaniu z A1200. Ale to wszystko "gdyby tu było przedszkole w przyszłości ..."

Ostatnia edycja: 24.08.08 15:05:55
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem