Komentowana treść: OWB 2.6 (Doduo)
[#1] Re: OWB 2.6 (Doduo)
Naprawde nie ma sie czego wstydzic, chyba tylko w ogole braku Flasha na Amiplatformy i...predkosci A1200, na ktorej wersja Static i tak jest w pelni funkcjonalna i predkosciowo jak najbardziej do uzytku :)
[#2] Re: OWB 2.6 (Doduo)

@Andrzej Drozd, post #1

Dasz Andrzej jakieś shoty z tej lub trochę starszej wersji?
[#3] Re: OWB 2.6 (Doduo)

@Andrzej Drozd, post #1

Znalazłem jeden screen w poprzednich komentarzach.
http://img254.imageshack.us/my.php?image=owb26statictg7.png

Wygląda naprawdę nieźle.
[#4] Re: OWB 2.6 (Doduo)

@El Amigos, post #3

[#5] Re: OWB 2.6 (Doduo)

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #4

[#26]

Sputnik tez jest OK. Szkoda ze poki co, na system (tak jak to podkreslili tworcy MOSa), ktory idzie swoja wlasna droga. Ktory za jakis czas odejdzie od starego, dobrego AOS3. Trudno. Niestety jestem wolnym Amigowcem. Chcialem aby MOS byl na rowni traktowany z AOS. Niestety. Zdanie tworcow trzeba szanowac. A mi samemu lepiej uzywa sie AOS4 - dziala mi wiecej rzeczy do ktorych przyzwyczailem sie na AOS3.1. :)

(tak, chocby np. ToolsDeamon :P )...
[#6] Re: OWB 2.6 (Doduo)

@Andrzej Drozd, post #5

mnie toolsdeamon dziala pod mosem.
[#7] Re: OWB 2.6 (Doduo)

@Andrzej Drozd, post #5

szkoda że os4 w wersji klasycznej nie ma jakiejs wersji demo typu morphosowego czyli timeout po pół godziny. osobiście jestem sceptyczny co do jego większej amigowości niż mos ale chętnie bym sam popróbował - może się jednak myle :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem