Komentowana treść: MorphOS User Portal
[#1] Re: MorphOS User Portal
oo, to już wiadomo dlaczego taki drogi ten mos jest, muszą utrzymywać ten niepotrzebny server
[#2] Re: MorphOS User Portal

@rzookol, post #1

Zrzęda ;P
[#3] Re: MorphOS User Portal

@rzookol, post #1

O tym samym pomyslalem, gdy ujrzalem newsa...
[#4] Re: MorphOS User Portal

@rzookol, post #1

W sumie racja. Ale i tak założyłem konto. Może się przyda. :)

Ostatnia edycja: 26.08.08 22:11:38
[#5] Re: MorphOS User Portal
Liczę na to, że ten portal pomału przejmie funkcję MorphZone...
[#6] Re: MorphOS User Portal

@Grzegorz Kraszewski, post #5

Niom fajnie by było . Ale ostatnio webmaster MZ daje oznaki życia i cos poprawia już w kodzie strony :)
[#7] Re: MorphOS User Portal

@Grzegorz Kraszewski, post #5

środowisko mosowe w porownaniu do os4owcowego jest skupione na pomniejszych portalach (przeważnie językowych). nie wiem czy jest sens dzielić jedyny wspólny wszystkim portal mosowy jakim jest MZ, najlepiej byłoby przesnieść w jakiejs postacj cały MZ na nowy server a tamten pogrzebać w ziemi

Ostatnia edycja: 26.08.08 22:36:36
[#8] Re: MorphOS User Portal

@rzookol, post #7

Mi nie zawsze się chce odpalic MZ zeby zobaczyć czy coś jest nowego . I taki portal jest fajny złaszcza jak się wchodzi na strone z telefonu :)
[#9] Re: MorphOS User Portal
O jisus. Andre naprawde to puscil w swiat :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem