Komentowana treść: Poseidon 4.2 i Luciferin 4.1
[#1] Re: Poseidon 4.2 i Luciferin 4.1
Orientuje się ktoś czy użytkownicy MorphOS 2.0 mogą jakoś z tego skorzystać? Mam na myśli np. możliwość przywrócenia do życia aparatów fotograficznych Canon pod MorphOS 2.0.
[#2] Re: Poseidon 4.2 i Luciferin 4.1

@MDW, post #1

Canon nie wiem ale Panasonic FX50 działa dobrze
[#3] Re: Poseidon 4.2 i Luciferin 4.1

@MDW, post #1

Nie jest zalecane stosowanie tej wersji Poseidona pod MorphOS-em 2.0.
[#4] Re: Poseidon 4.2 i Luciferin 4.1

@MDW, post #1

trzeba poczekać na update 2.1
[#5] Re: Poseidon 4.2 i Luciferin 4.1

@Drako^lM, post #4

Wygląda na to, że za mało Chrisowi odpalili z MorphOSa 2.0 - userzy tegoż muszą czekać na końcu kolejki
[#6] Re: Poseidon 4.2 i Luciferin 4.1
czas kupić subway ^^
[#7] Re: Poseidon 4.2 i Luciferin 4.1

@recedent, post #5

Mysle jednak, ze sie mylisz. Nie chodzi mi jednak o pieniadze - tego oczywiscie nie wiem, kto, komu i ile odpalil, ale tuz przed wydaniem MOSa 2.0 Chris rowniez wykazywal niezwykla, jak na niego aktywnoc. Wydaje mi sie ze wlasnie wdedy (zaledwie kilka dni przed 30.06) ukazala sie wersja 4.1. To wg mnie dobry prognostyk jesli chodzi o 2.1.
[#8] Re: Poseidon 4.2 i Luciferin 4.1
Fajnie ze wychodza nowe wersje dla 68k ale itak ta wersje moge sobie wsadzic w buty bo nie ma i pewnie nie bedzie obslugi dla Spidera :(
[#9] Re: Poseidon 4.2 i Luciferin 4.1

@Zbysiuk, post #7

Też myślę, że skoro wersja dla PowerUP wyszła, to dla MorphOSa 2.0/2.1 jest już również gotowa nowa wersja. Kwestia tylko kiedy MOSTeam wypuści update.
[#10] Re: Poseidon 4.2 i Luciferin 4.1

@Phibrizzo, post #8

Obsługa Spidera zakończyła się na wersji 3.8 i taką obecnie używam. Niestety nie udało mi się zmusić nowego Poseidona do pracy ze Spiderem.
Ciekawy jeszcze jestem, czy jeśli nie ma już wsparcia dla Spidera, to mogę rozdawać/sprzedawać klucz odblokowujący Poseidona 3.8? Autor i tak nie chce kluczy sprzedawać i kilka osób już mnie się o niego pytało.
[#11] Re: Poseidon 4.2 i Luciferin 4.1

@kmilota, post #10

To już bardziej rozdawać niż sprzedawać. Czerpanie korzyści majątkowych z cudzej pracy to tak trochę nie bardzo...
[#12] Re: Poseidon 4.2 i Luciferin 4.1

@kmilota, post #10

No niestety ja juz sie na wersje 3.x nie zalapalem.
[#13] Re: Poseidon 4.2 i Luciferin 4.1

@kmilota, post #10

Autor i tak nie chce kluczy sprzedawać i kilka osób już mnie się o niego pytało.


To znaczy że jak będę miał subwaya nie będzie możliwości kupić Posejdona??
[#14] Re: Poseidon 4.2 i Luciferin 4.1

@arti4-92, post #13

Nie, to dotyczy tylko Spidera, gdyż Ch.Hodges i Elbox mocno się skonfliktowali.
Tu znajdziesz listę obsługiwanego sprzętu: http://www.platon42.de/index2.html

Ostatnia edycja: 03.09.08 12:28:55
[#15] Re: Poseidon 4.2 i Luciferin 4.1

@kmilota, post #10

Obsługa Spidera zakończyła się na wersji 3.8 i taką obecnie używam.

Analogicznie jest z obsługą USB przez Poseidona pod Amithlonem.
[#16] Re: Poseidon 4.2 i Luciferin 4.1

@Mario, post #15

pech, trzeba sie rozwijać ew. olać amigę/poseidona
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem